Angle down Atgal

Pakruojyje sutvarkyta automobilių stovėjimo aikštelė

Meras Saulius Margis, administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė ir Pakruojo seniūnijos seniūnas Svajūnas Miknevičius apžiūrėjo paskutinius automobilių stovėjimo aikštelės tvarkymo darbus Mindaugo g. 6 kieme, Pakruojyje.

Šios aikštelės sutvarkymas – pirmasis savivaldybės ir daugiabučio namo bendrijos bendradarbiavimo rezultatas. Gyventojai savo lėšomis įrengė šaligatvį šalia namo, o iš savivaldybės skirto finansavimo sutvarkyta automobilių stovėjimo aikštelė.

Renovavus Mindaugo g. 6 namą, iniciatyvūs jo gyventojai nusprendė susitvarkyti ir aplinką – įsirengti naują šaligatvį. Norėdami turėti pilnai sutvarkyta kiemą, bendrijos nariai kreipėsi į savivaldybę, prašydami atlikti likusius darbus – automobilių stovėjimo aikštelėje įrengti lietaus surinkimo sistemą ir pakloti naują asfalto dangą. Apie 800 kvadratinių metrų automobilių stovėjimo aikštelės įrengimui 19 160 eurų skirta iš savivaldybės biudžeto. Gyventojai šaligatvio sutvarkymui skyrė 8349 eurus. Bendra darbų ir medžiagų vertė – 27 509 eurai.

Tikimasi, kad pirmasis toks bendradarbiavimo pavyzdys taps pagrindu naujiems projektams. Siekiant sutvarkyti kuo daugiau prastos būklės daugiabučių namų automobilių stovėjimo aikštelių, pirmumo teise bus tvarkomos tos, kurios yra prie renovuotų namų ir prie kurių bendros aplinkos sutvarkymo savo lėšomis prisidės patys gyventojai. Savivaldybės vadovai skatina kreiptis dėl bendradarbiavimo šiuo klausimu ir aptarti galimybes planuojant kitų metų biudžetą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite