Angle down Atgal

Savivaldybėje – prasminga Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos savanorių akcija

Šiandien, sausio 13-ąją, darbo diena Varėnos rajono savivaldybėje prasidėjo gražia pilietine Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos savanorių akcija. Jos į darbą atėjusiems savivaldybės darbuotojams bei ankstyviems lankytojams dovanojo Sausio 13-osios simbolį – Neužmirštuolės gėlės žiedą – ir kvietė dalyvauti Varėnoje vyksiančiuose Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginiuose.

Dešimt žvaliai nusiteikusių gimnazisčių su mokytoja Elena Kaziukevičiūte nuo pusės aštuonių ryto su šypsenomis pasitiko kiekvieną darbuotoją. Vėliau savanorės drauge su Švietimo skyriaus vedėja Stase Bingeliene bei Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Laima Denutiene aplankė ir Neužmirštuolę įsegė merui Algiui Kašėtai.

Meras padėkojo savanorėms už gražią pilietinę iniciatyvą, kuri liudija, kad jaunimas domisi Lietuvos istorija bei puoselėja patriotiškumo jausmą. Jis trumpai papasakojo savo prisiminimus iš sausio įvykių prieš dvidešimt devynerius metus, kuriuose dalyvavo. Meras pasidomėjo, ką ši diena reiškia akcijoje dalyvavusioms gimnazijos mokinėms, taip pat pažymėjo, kad Sausio 13– oji yra pergalės, iškovotos laisvės diena, kurią reikia minėti pakiliai.

Akcijoje dalyvavusios gimnazistės sakė, kad ši diena joms ypatinga ir jos jaučiasi pilietiškai, kad gali prisidėti prie renginių, skirtų Laisvės gynėjų dienai.

Esame dėkingi gimnazijos savanorėms, kurie stiprina jausmą, jog gražios jaunimo iniciatyvos, aktyvus dalyvavimas pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ yra ta mūsų vienybės ir bendrumo tąsa.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite