Angle down Atgal

Savivaldybėje lankėsi Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas

Siekiant aptarti Kretingos rajono investicinį potencialą, investicijų pritraukimo ir skatinimo galimybes, šiandien, rugsėjo 6 d., Kretingos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Dangiras Samalius ir administracijos direktorė Jolanta Girdvainė susitiko su Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu Robertu Dargiu. Susitikime taip pat dalyvavo Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjas Darius Martinkus.

Pasak administracijos direktorės, Savivaldybės vadovai siekia padaryti viską, kad sudarytų palankias sąlygas naujoms investicijoms Kretingos rajone. Ne mažiau svarbu siekti aktyvesnio dialogo su čia sėkmingai jau dirbančiomis įmonėmis ir rajone verslą plėtojančiais verslininkais.

Savivaldybės vadovų kvietimu Kretingoje apsilankęs Lietuvos pramoninkų konfederacijos prezidentas R. Dargis pasidalino savo įžvalgomis, kurios padėtų Kretingai didinti savo patrauklumą investuotojams. Anot Konfederacijos vadovo, labai svarbu ne tik sukurti sąlygas esamų įmonių augimui ir plėtrai, aktyviai bendradarbiauti su „Investuok Lietuva“ atstovais, Ūkio ministerija, keistis informacija pritraukiant naujas investicijas, pristatant Kretingos rajoną potencialiems investuotojams, bet ir nuosekliai vystyti naujas, patrauklias teritorijas tiek verslui, tiek nekilnojamojo turto vystytojams, rengti bendrus savivaldos, verslo ir bendruomenių atstovų susitikimus, spręsti, kaip aprūpinti reikiamus specialistus būstu Kretingoje ir pritraukti juos čia gyventi. Be to, svarbu aiškiai įvardinti prioritetines sritis, kuriose reikalinga verslo plėtra.

Susitikime dalyvavę savivaldybės vadovai pabrėžė, kad šiomis kryptimis ir yra dirbama, o su Lietuvos pramonininkų konfederacija sutarta ir ateityje konsultuotis, bendradarbiauti, kuriant palankias sąlygas verslui Kretingos rajone.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite