Angle down Atgal

Savivaldybėje - delegacija iš Ukrainos

Rajono savivaldybėje lankėsi Ukrainos Zaporožės srities įvairių sričių administracijos atstovai bei sveikatos priežiūros įstaigų vadovai. Svečiai atvyko, pagal Ukrainoje įgyvendinamą ES lėšomis finansuojamas projektą, kurio metu siekiama pasisemti gerosios praktikos bei galimybės tai pritaikyti savo šalyje.

Į klausimus atsakė ligoninės direktorė E. Skarakodienė.
Į klausimus atsakė ligoninės direktorė E. Skarakodienė.

Delegaciją iš Ukrainos priėmė Savivaldybės mero pavaduotojas Darius Vilimas, administracijos direktorius Mindaugas Nasevičius, susitikime taip pat dalyvavo VŠĮ „Kaišiadorių ligoninė“ direktorė Edita Skarakodienė, savivaldybės mero patarėjai Česlovas Neviera ir Tautvydas Krilavičius.

Delegacijai iš Ukrainos buvo pristatytas Kaišiadorių rajonas, savivaldybės administracijos ir savivaldybės tarybos veikla bei kompetencijos sritys, įgyvendinami projektai. Svečius domino sveikatos priežiūros sistema Lietuvoje, visuomenės sveikata bei Kaišiadorių visuomenės sveikatos biuro veikla.

Savivaldybės atstovai pasidalino asmenine patirtimi kaip Lietuvoje įgyvendinama sveikatos priežiūros reforma. Po apsilankymo Savivaldybėje delegacija iš Ukrainos taip pat lankėsi ir VšĮ „Kaišiadorių ligoninėje“, vizito tikslas buvo pasižiūrėti, kaip įgyvendinus sveikatos priežiūros reformą veikia mažos rajoninės ligoninės.

Parengė E. Levansavičiūtė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite