Angle down Atgal

Savivaldybėje darbą baigia Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Zita Mackevičienė

Utenos rajono savivaldybės administracija į užtarnautą poilsį išleido ilgametę darbuotoją, Kultūros skyriaus vyr. specialistę Zitą Mackevičienę.

Zitą Mackevičienę gerai pažįsta visi Utenos rajono kultūros srities žmonės: Zita būdavo beveik kiekvieno kultūros renginio dalyvė, organizatorė, vedėja ir įkvėpėja. Be jos šypsenos, nuoširdaus žodžio, paskatinimų ir padėkojimų retai išsiversdavo koks renginys. Zita visus sutiktus žmones mokėdavo iškart užkrėsti jaunatviškumu, energija ir optimizmu.

Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, dėkodamas už profesionalų darbą, atsakingą požiūrį į savo pareigas, svarų indėlį į rajono kultūros vystymą bei nuoširdų bendravimą, juokavo, kad visi žmonės kažkur išeina: vieni – iš proto, kiti – iš miesto į kaimą, treti – iš darbo. „Bet jūs, gerbiama Zita, iš kultūros niekada neišeisite ir kultūra iš jūsų taip pat niekada neišeis, – kalbėjo meras. – Neabejoju, kad mes jus visada sutiksime įvairiuose renginiuose, matysime jūsų šypseną ir džiaugsimės tolesniu bendravimu.“

Z. Mackevičienei už darbą ir nuoširdų bendravimą taip pat dėkojo bei kuo geriausios sėkmės tolesniuose darbuose ir sumanymuose linkėjo mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, administracijos direktoriaus pavaduotoja, vykdanti administracijos direktoriaus pareigas, Zita Ringelevičienė, Kultūros skyriaus vedėja Jūratė Misiūnienė.

Zitai dėkoja visi Utenos rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, linkėdami dar ilgai visus džiuginti neblėstančiu optimizmu ir jaunatviška energija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite