Angle down Atgal

Savivaldybėje bus renkami seniūnaičiai

Spalio mėnesį Kazlų Rūdos savivaldybėje bus renkami seniūnaičiai. Seniūnaičiai visuomeniniais pagrindais dirbs 4 metus. Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kuriose renkamas seniūnaitis, gyventojai ir bendruomeninės organizacijos.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius. Kandidatų į seniūnaičius registracija prasideda paskelbus rinkimų datą ir baigiasi likus 5 dienoms iki rinkimų. Kandidatų į seniūnaičius sąrašas viešai paskelbiamas seniūnijos skelbimų lentoje.
Seniūnaitijose, kuriose gyvena ne daugiau kaip 500 gyventojų, seniūnaičiai bus renkami gyventojų susirinkime, kuriuos organizuos seniūnas. Seniūnaitis gyventojų susirinkime bus renkamas atviru balsavimu. Seniūnaitijose, kuriose gyvena daugiau kaip 500 gyventojų, seniūnaičiai bus renkami apklausiant gyventojus. Apklausą organizuos bei vykdys Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija.

Kviečiame aktyvius piliečius dalyvauti seniūnaičių rinkimuose ir aktyviai dalyvauti savivaldos procesuose.

Apie seniūnaičio teises galima susipažinti- http://www.infolex.lt/ta/65125:str34

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite