Angle down Atgal

Savivaldybė teikia paramą gyventojams būsto įsigijimui ar nuomai. Savininkai kviečiami siūlyti nuomai butus Šiauliuose

Šaulių miesto savivaldybė kompensuoją dalį mokesčių už būsto nuomą ar išperkamąją būsto nuomą asmenims ir šeimoms, turintiems teisę į paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti. Savivaldybės administracija taip pat ragina butų savininkus išnuomoti savo būstus šiauliečiams, kuriems dalį būto nuomos išlaidų dengs savivaldybė.

Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme nustatyta galimybė asmenims ir šeimoms, turintiems teisę į paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti, naudotis būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčio dalies kompensacija. Asmenys ir šeimos, kurie nori pasinaudoti būsto nuomos mokesčio dalies kompensacija, turi turėti raštišką tinkamo savivaldybės teritorijoje esančio būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos sutartį, sudarytą pagal Civiliniame kodekse nustatytas sąlygas ne trumpiau kaip vieneriems metams ir užregistruotą Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto registre.

Prašymai suteikti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti ir dokumentai, įrodantys teisę į paramą, teikiami Šiaulių miesto savivaldybės administracijos priimamajame prie 4 langelio (Vasario 16-osios g. 62, Šiauliai, tel. (8 41) 50 05 14).

Kviečiame fizinius ir juridinius asmenis, pageidaujančius asmenis ir šeimas nuomos pagrindais aprūpinti būstais, esančiais Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje, teikti pasiūlymus Šiaulių miesto savivaldybės administracijai adresu Vasario 16-osios g. 62, Šiauliuose, arba el. paštu: rastine@siauliai.lt.

Duomenys apie nuomotinus būstus bus skelbiami Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainėje.

Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis tel.: (8 41) 59 62 88, (8 41) 59 62 90.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite