Angle down Atgal

Savivaldybė suteikė paramą Biržų rajono verslininkams

Š. m. gegužės mėnesį Biržų rajono savivaldybės taryba nutarė suteikti mokestinių lengvatų verslui, kurio veikla dėl karantino buvo apribota arba uždrausta remiantis Vyriausybės nutarimais. Pirmadienį, rugsėjo 28 d.,  taryba svarstė įmonių prašymus atleisti nuo nekilnojamojo turto, žemės bei valstybinės žemės nuomos mokesčių mokėjimo.

„Mes privalome ištiesti pagalbos ranką rajono verslininkams, karantino laikotarpiu susidūrusiems su sunkumais. Dėkoju Tarybos nariams, pritarusiems ir palaikiusiems šį sprendimą“, – sakė Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas.

Biržų rajono savivaldybės taryba pritarė nekilnojamojo turto (565,12 Eur) ir valstybinės žemės nuomos (299,25 Eur) mokesčių lengvatoms. Mokesčių lengvatos suteiktos UAB „Vilkėja“, Čygo-Kalkio TŪB „Rinkuškiai“, S. Sargauto firmai „Roboteka“, VšĮ bokso klubui „Terminatorius“,       V. Stapulioniui, MB masažų ir sporto studijai „Figūra plius“, D. Stapulionei, ir UAB „V. Briedis ir partneriai“.  

Pagal Tarybos sprendimo projektą nuo mokesčių iki karantino pabaigos atleidžiami visi verslininkai, Biržų rajono savivaldybės teritorijoje privačios nuosavybės teise valdantys ar nuomojantys nekilnojamąjį turtą ir žemės sklypus, kuriuose yra vykdoma kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto, sveikatinimo paslaugų centrų, poilsio centrų, viešbučių, viešojo maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų, grožio paslaugų teikimo, lošimo namų (kazino) ir lošimo automatų salonų veikla, parduotuvių, prekybos ir (arba) pramogų centrų, išskyrus, kurių pagrindinė veikla yra maisto, veterinarijos, vaistinių, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių pardavimas, veikla, taip pat turgaviečių, išskyrus maisto.

Biržų rajono verslininkai prašymus dėl lengvatos suteikimo gali pateikti iki spalio 1 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite