Angle down Atgal

Savivaldybė priėmė sprendimą kreiptis į teismą dėl statinių pripažinimo bešeimininkiais

Neprižiūrimi statiniai - dažnoje savivaldybėje pasitaikanti problema. Todėl Raseinių rajono savivaldybė priėmė sprendimą kreiptis į teismą dėl statinių, neturinčių savininko (arba kurių savininkas nėra žinomas) pripažinimo bešeimininkiais.

Teismui pripažinus statinius neturinčiais šeimininko, jie bus perduoti Savivaldybės ar valstybės nuosavybėn.

„Tiek kiekvieno mūsų namuose, tiek ir savivaldybėje tvarkingumas yra dorybė. Esame pasirengę ugdyti šią dorybę mūsų krašte“,- teigė Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

Vienas šeimininkų neturinčių (arba savininkas nėra žinomas) statinių yra vandens gręžinys Betygalos sen., Žibulių k., šalia Laukų g. 2 sklypo. Savivaldybė nori būti įsitikinusi, kad tikrai nėra asmenų, turinčių teisę į šį statinį. Todėl asmenis, kurie turi turtines teises į šį statinį, prašome iki 2020 m. liepos 20 d. kreiptis į Raseinių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyrių, adresu: V. Kudirkos g. 5, Raseiniai, 1 aukštas, 118 kabinetas, ir pateikti dokumentus, liudijančius nuosavybės ar kitas turtines teises į šiame skelbime nurodytą statinį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite