Angle down Atgal

Savivaldybė perėmė Lietuvos žiemos sporto centro turtą

Ignalinos rajono savivaldybė perima Lietuvos žiemos sporto centro turtą, pranešta ketvirtadienį.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės spalio 28 d. nutarimu „Dėl nekilnojamojo ir ilgalaikio materialiojo turto bei viešosios įstaigos Lietuvos žiemos sporto centro dalininkės turtinių ir neturtinių teisių ir pareigų perdavimo Ignalinos rajono savivaldybės nuosavybėn“, Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė lapkričio 19 dieną pasirašė Ignalinos rajono savivaldybės nuosavybėn perduodamo nekilnojamojo ir ilgalaikio materialiojo turto perdavimo ir priėmimo aktą.

Turtą, kurio likutinė vertė yra 1 776 133,06 euro, perduoda Lietuvos sporto centras, atstovaujamas direktoriaus Lino Tubelio. Turto sąraše yra daugiau nei 50 pozicijų: tai pastatas-varžybų aptarnavimo centras, pastatas-sporto kompleksas, 6 trasų aptarnavimo nameliai, universali sporto aikštelė, biatlono šaudykla su įranga, žiūrovų tribūna, kalnų keltuvai, sniego rogės, patrankos, inžineriniai tinklai, statiniai ir kt.

Savivaldybė tikisi, kad nuostabi sporto, poilsio ir pramogų vieta neliks be dėmesio, pavyks pritraukti investuotojų ir atgaivinti Ignalinos kraštą turintį garsinti Lietuvos žiemos sporto centrą. Artimiausiu metu bus šaukiamas dalininkų susirinkimas ir tariamasi dėl centro ateities.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite