Angle down Atgal

Savivaldybė mokykloms skirs papildomų lėšų geresniam ugdymo procesui

Rugpjūčio 21 dieną į posėdžius buvo susirinkę du Savivaldybės tarybos komitetai: Biudžeto ir turto valdymo bei Kultūros, švietimo, sporto ir jaunimo reikalų.

Kartu su Administracijos vadovais svarstyti opūs klausimai, kuriuos prieš rugsėjo 1-ąją kelia mokyklų bendruomenės ir tėvai. Tai dešimtokų Molėtų gimnazijoje, pirmokų pradinėje ir septintokų Progimnazijoje klasių komplektai. Mokinių daugiau nei reikia sudaryti po tris komplektus, bet vos keliais mažiau, kad išeitų po keturis. Jų skaičius nurodytas klasių formavimo taisyklėse. Sudarius po tris komplektus, užtektų finansavimo, bet klasės būtų perkrautos. Sudarius po keturis - mokinių klasėse būtų mažiau, bet pagal taisykles neužtenka finansavimo. Tėvai kreipėsi į mokyklas ir savivaldybę, kad būtų sudaryta po keturis komplektus, tam pritartų ir mokyklos, bet pakimba lėšų klausimas. Apie tai ir diskutuota komitetuose. Įvertinus visas aplinkybes ir siekiant geresnės ugdymo kokybės, nutarta papildomai iš savivaldybės lėšų paremti mokyklas ir sudaryti po keturis klasių komplektus.

Iki gruodžio 31-osios papildomai bus skirta Molėtų gimnazijai - 12 tūkst., Pradinei - 6 tūkst., Progimnazijai - 20 tūkst. eurų. Pačios mokyklos taip pat dar turės rasti vidinių išteklių ugdymo procesui gerinti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite