Angle down Atgal

Savarankiško prekių skenavimo technologiją per mėnesį išbandė beveik 4 tūkst. pirkėjų

Vilniaus Mindaugo gatvėje įsikūrusios „Maximos“ parduotuvės klientams pristatytą savarankiško prekių skenavimo technologiją jau išbandė beveik 4 tūkst. pirkėjų.

Prekybos tinklo duomenimis, technologiją išbandžiusių klientų skaičius viršijo prognozes, o besinaudodami moderniais prietaisais pirkėjai nupirko per 15,2 tūkst. įvairių prekių.

„Praėjus mėnesiui laiko nuo technologijos bandymo pradžios, įsitikinome, kad klientams šis sprendimas yra priimtinas, aiškus ir palengvinantis apsipirkimo procesą. Mūsų duomenimis, „Scan&Go“ sprendimu dažniausiai naudojosi 18-34 metų amžiaus klientai, kurių vidutinis apsipirkimo krepšelis siekė apie 20 eurų“, - pranešime spaudai cituojama „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Ji pridūrė, kad savarankiško prekių skenavimo sprendimą išbandė ir vyresni pirkėjai, kurių amžius siekia 55 ir daugiau metų. Tokių žmonių buvo 7 proc. nuo visų išbandžiusiųjų naują technologiją, o jų vidutinio pirkinių krepšelio dydis nesiskyrė nuo jaunesnių pirkėjų.

Dažniausiai savarankiško prekių skenavimo sprendimu pasinaudoję Vilniaus Mindaugo g. įsikūrusios „Maximos“ parduotuvės lankytojai pirko bananus, sviestą, avokadus, mandarinus, agurkus, vytintą dešrą, apelsinus, brokolius, raudonąsias paprikas, bulves, cukinijas bei pieną.

„Pastebėjome, kad savarankiško skenavimo sprendimu pirkėjai dažnai naudojosi pirkdami ir sveriamas prekes, ypač - daržoves ir vaisius. Tai leidžia daryti prielaidą, kad šio sprendimo veikimo principus pirkėjai gan greitai perprato ir net sveriamų prekių skenavimas, prieš tai jas savarankiškai pasveriant, nesudarė jokių nepatogumų“, - tvirtino „Maximos“ operacijų vadovė.

Savarankiško skenavimo sistemą greitu metu numatoma diegti ir kitose prekybos tinklo parduotuvėse.

ELTA primena, kad mažmeninės prekybos tinklo „Maxima“ Vilniaus Mindaugo gatvėje įsikūrusioje parduotuvėje savarankiško prekių skenavimo sistema pradėjo veikti nuo vasario 12 dienos. Čia įdiegta per 100 vnt. tokių bandomųjų įrenginių.

Naudojantis brūkšninio kodo skaitytuvu, pirkėjai gali į krepšelį susirinkti ir patys nuskenuoti prekių kainas, o priėję prie kasos iš karto atsiskaityti neiškraudami prekių ant kasos konvejerio. Šiuo prietaisu galės naudotis turintys „Ačiū“ lojalumo korteles - jos leidžia identifikuoti pirkėjus.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite