Angle down Atgal

Savanorė Smiltė: „Po savanorystės tapau visai kitokiu žmogumi“

Vis dažniau jauni žmonės renkasi užsiimti savanoryste, kur gali ne tik atrasti save, bet ir padėti bei suteikti džiaugsmo kitiems. Savanorė Smiltė džiaugiasi, kad ši patirtis jai padėjo daug ko išmokti, patobulėti ir atrasti save.

Šiauliuose jaunimo reikalų departamento organizuojamoje ilgalaikėje savanorystėje asmuo turi būti apsisprendęs skirti savo laiką visuomenei ir jos reikmėms, nesitikint jokio piniginio atlygio.

Savanoriai per 6 mėnesius nuo 2020 metų liepos iki gruodžio mėnesio atliko 240 valandų pagalbos ar praktikos savo pasirinktoje organizacijoje. Kiekviena savanorio pasirinkta organizacija skirtinga ir akcentuoja vis kitokias vertybes.

Savanorė Smiltė pasirinko VšĮ „Motinos Teresės šeimų namus“, kurie globoja tuos, kuriems pagalbos šiuo metu reikia labiausiai – pavienius asmenis
bei šeimas.

Tikslinės grupės amžius labai įvairūs – nuo vaikų dienos centre paliekamų saugoti kūdikių iki 60+ neįgalių asmenų, ateinančių į dienos užimtumo veiklas. Šioje įstaigoje savanoriai gali rinktis veiklas grupėse (dažniausia 5-10 asmenų) arba padėti pavieniams asmenims susidoroti su kasdieniais iššūkiais.

Darbštieji pagalbininkai būna su vaikais, ieško rėmėjų, administruoja internetinę svetainę ir dar daugiau.

Kaip Smiltei sekėsi ši savanorsytė ir kokios patirties ji įgijo, galite pasižiūrėti vaizdo įraše:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite