Angle down Atgal

Savaitgalis Jurbarke ugniagesiams buvo darbingas

Savaitgalį Jurbarko ugniagesiams teko nemažai padirbėti. Ne tik degė žmonių nuosavybė, bet ir pasikeitusios oro sąlygos sukėlė avarijų.

Skubėjo į pagalbą, bet jos neprireikė

Penktadienį, lapkričio 29 d., gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Eržvilko sen., Klevinės k. dega namo stogas atvira ugnimi. Pranešė pravažiuojantis asmuo. Atvykus nurodytu adresu rasta, kad sodybos savininkas pjauna medžius ir degina šakas.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad gautas pranešimas, kad iš automobilio sklinda dujos. Vykstant, į iškvietimo vietą paskambino savininkas, kad dujų nuotėkis baigėsi pavojaus niekam nėra. PGP atšaukta.

Pašalino medį nuo kelio

Šeštadienį, lapkričio 30 d., apie 2 val. gautas pranešimas, kad Eržvilko sen., Garšvilų k. Šaltuonos g. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis trukdo eismui. Atvykusi PGP grandininiu pjūklu supjaustė ant važiuojamosios kelio dalies gulintį medį, pašalino ir nušlavė kelio dangą 140 m² plote.

Degė dūmtraukiai

Šeštadienį, lapkričio 30 d., 19 val. 53 min. ugniagesiai vyko į Veliuonos sen., Akmeniškių k. Gautas pranešimas, kad nurodytu adresu dega dūmtraukis. Atvykus iš dūmtraukio sklido atvira ugnis. Pastatas medinis, su vieno aukšto su mansarda, stogas dengtas šiferiu. PGP pabudėjo, kol išdegė suodžiai.

Namo kaminas degė ir gruodžio 1 -ąją, sekmadienį. Apie 21 val. toks signalas gautas iš Seredžiaus sen. Vambalių k. Atvykus PGP, degimo požymių jau nebuvo, kamine suodžiai jau išdegę. Rankinio inventoriaus pagalba iš dūmtraukio išimti likę suodžiai.

Liepsnojo komposto dėžė

Gruodžio 1 d. apie 16 val., Jurbarko mieste, Sodų gatvėje, gautas pranešimas, kad dega kieme vieno aukšto medinis pastatas, o vyras bando gesinti. Atvykus PGP, paaiškėjo, kad medinėje kompostinėje liepsnoje sukrauti lapai.

Apvirto automobilis

Gruodžio 1 d. apie 20 val. 40 min. Jurbarko r. sav., Eržvilko sen. Lybiškių k. Lybiškių g. gautas pranešimas, kad apvirto automobilis, galimai yra prispaustų žmonių. Atvykusi PGP prispaustų žmonių nerado, tik apvirtusį automobilį „Volvo“. Buvo atjungtas automobilio akumuliatorius, automobilis atverstas, išvilktas į kelią. Nuo važiuojamosios kelio dalies nušluotos automobilio duženos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite