Angle down Atgal

Orai: žiema dar nesitraukia

Savaitgalis bus šaltokas, šalti orai dar gali užsilikti ir savaitės pradžioje. Naktimis spustelės ir iki 8-9 laipsnių šaltukas, teigia sinoptikai.

Šeštadienį įdienojus temperatūra tekils iki 2-5 laipsnių šilumos. Pirmoje dienos pusėje turėtų vis daugiau pasirodyti saulės, ir debesys, šiuo metu dengiantys pietrytinius šalies rajonus, turėtų pasitraukti, LRT Radijui sakė sinoptikė Alva Nagelytė. Tačiau, pasak jos, antroje dienos pusėje vėl atplauks debesys, daugiausia į vakarinius ir vidurio Lietuvos rajonus. Tikimasi, kad net ir susidarys sniego danga, kuri gali išlikti ir per sekmadienį.

Sekmadienio nakties pirmoje pusėje dar vietomis trumpai pasnigs, daugiausia vakarų ir vidurio Lietuvoje. Po pusiaunakčio dangus išsigiedrys ir paspaus šaltukas. Temperatūra paryčiais nukris iki 4-6 laipsnių šalčio. Dieną iš šiaurės rytų atplauks jau šiltesni kamuoliniai debesys, kritulių tikimybė bus maža, bet pūs gana stiprus šiaurės rytų vėjas. Temperatūra dienos metu tekils iki 2-4 laipsnių šilumos.

Šaltas arktinis oras turėtų nesitraukti dar ir kitos savaitės pradžioje, sakė sinoptikė A. Nagelytė. Pasak jos, įsivyraus mažai debesuoti ir net giedri orai. Naktimis šaltukas dar sustiprės, vietomis pašoks iki 8 ar net 9 laipsnių šalčio, dienomis temperatūra neviršys 5 laipsnių šilumos, bet jau aprims vėjas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite