Angle down Atgal

Savaitgalį Šalčininkų rajone dėl karantino taisyklių pažeidimų nubausta 16 asmenų

Prieš šventinį laikotarpį Šalčininkų rajono gyventojai buvo informuoti, kad atsižvelgiant į pablogėjusią epidemiologinę situaciją rajone, taip pat reaguojant į Šalčininkų r. savivaldybės administracijos raginimą Šalčininkų r. PK pareigūnai šventiniu laikotarpiu organizuos priemones, tikrins viešąsias vietas – parkus, poilsiavietes prie vandens telkinių, kitas žmonių masinių susibūrimų ir pamėgtas lankytinas vietas.

Organizuotų priemonių metu nustatyta, kad iš esmės gyventojai laikėsi nustatytų taisyklių, vis dėlto be nubaustų neapsiėjo.

Pastarosiomis švenčių dienomis Šalčininkų r. PK teritorijoje buvo užfiksuoti 9 karantino taisyklių pažeidimai, dėl to nubausta 16 asmenų. Gyventojai buvo bausti dėl kaukių nedėvėjimo, būriavimosi, atstumų nesilaikymo bei judėjimo ribojimų tarp savivaldybių pažeidimų.

Nesilaikant saugaus 2 m. atstumo nuo kitų žmonių, nedėvint apsauginių kaukių buvo nubausti: Šalčininkų m. 3 asmenys, Dieveniškių mstl. nubausti 2 asmenys, Baltosios Vokės sen., Rūdninkų k. nubausti 3 jaunuoliai, Eišiškių m. nubausti 3 asmenys, kurie uždaroje erdvėje, automobilyje artimai kontaktavo tarpusavyje, nedėvint apsauginių kaukių .

Už judėjimo ribojimus tarp savivaldybių nubausti 5 asmenys, kurie be pagrindžiančių priežasčių keliavo iš vienos savivaldybės į kitą.

Įspėjame, nors Vyriausybė nepratęsė judėjimo ribojimų tarp savivaldybių, ir nuo balandžio 7 d. atlaisvintas judėjimas visoje šalyje, tačiau kitos karantino taisyklės lieka galioti. Už karantino taisyklių nesilaikymą bus baudžiama. (Gresiančios baudos nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio penkių šimtų eurų. Kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimas gali užtraukti ir baudžiamąją atsakomybę, tokiu atveju asmuo baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.)

Raginame būti atsakingais, nerizikuoti savo ir kitų sveikata, dėvėti apsaugines veidą ir nosį dengiančias kaukes, vengti masinių susibūrimų bei laikytis nustatytų atstumų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite