Angle down Atgal

Savaitgalį Rietavo policijos pareigūnai tikrino prekiaujančiuosius didžiausiame Vakarų Lietuvos turguje

Rietavo policijos pareigūnai savaitgalį didžiausiame Vakarų Lietuvos turguje tikrino, ar nepažeidžiamos intelektinės nuosavybės teisės. Užfiksuoti penki atvejai, kai garsūs prekių ženklai ant kepurėlių, sportinių batų, ženkliukų, kitų daiktų buvo naudojami, galimai, pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises. Buvo surinktos medžiagos, paskirtos ekspertizės.

Patruliuodami Rietavo policijos pareigūnai pastebėjo ir užfiksavo du prekybos alkoholiu pažeidimus – vienoje Rietavo maisto prekių parduotuvėje draudžiamu laiku buvo parduotas butelis degtinės, o Žadvainių kaime esančiame kioske – 29 buteliai alaus.

Tikrindami turimą informaciją, Žadvainių kaime, 1967 m. gimusios moters bute pareigūnai aptiko 57 vnt. kontrabandinių cigarečių, o  bendradarbiaujant su Klaipėdos rajono pareigūnais, Judrėnuose, 1997 m. gimusio vyro namo kieme esančiame šiltnamyje ir dekoratyviniame namelyje rasta ir paimta apie 18 litrų skysčio, įtariama, naminės degtinės. Dėl šio įvykio Klaipėdos rajono pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite