Angle down Atgal

Savaitgalį gesinti 69 gaisrai, žuvo vienas žmogus

Per praėjusias tris savaitgalio paras šalies ugniagesiai užgesino 69 gaisrus ir atliko 92 gelbėjimo darbus. Gaisre žuvo vienas žmogus, dar du buvo traumuoti, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Sekmadienį vakare Šakių rajone, Gelgaudiškyje, degė gyvenamasis namas. Jo viduje buvo rastas 1993 metais gimusios moters kūnas. Iki atvykstant ugniagesiams iš namo buvo išnešti du mažamečiai vaikai, kurie dėl apsinuodijimo smalkėmis buvo paguldyti į ligoninę. Gaisro metu sudegė stogas, apdegė pastato sienos, sudegė namo viduje esantys baldai ir namų apyvokos daiktai.

Penktadienį apie vidurdienį Druskininkų savivaldybėje, Neravų kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu išdegė palėpė, vandeniu buvo sulietas pirmasis namo aukštas.

Taip pat penktadienį ugniagesiai net 31 kartą vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies užvirtusių medžių.

Šeštadienį po pietų Vilniaus rajone, Valčiūnų kaime, atvira liepsna degė statybinis vagonėlis. Gaisro metu sudegė stogas, aprūko vidus.

Sekmadienį Panevėžio rajone, Staniūnų kaime, degė UAB „Staniūnų lentpjūvė“ medžio apdirbimo pastatas. Gaisro metu išdegė stogas.

Vakare Kauno rajone, Netonių kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas ir rūsyje įrengta pirtis. Gaisro metu išdegė pirtis, aprūko kitos rūsio patalpos. Įvykis tiriamas.


ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite