Angle down Atgal

Savaitgalį Druskininkuose – lauko kino seansai

Savaitgalio lauko kino seansai Druskininkuose:

Pradžia: 21.30 val.
Vieta: Druskininkų pramogų aikštė (Vilniaus al.24)
Seansai nemokami.

Birželio 4 d. (penktadienis)

ŠVYTURYS TARP DVIEJŲ VANDENYNŲ | LIGHT BETWEEN OCEANS

Žanras: Drama
Sukurta: JAV
Trukmė: 2.13 val.
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Režisierius: Derek Cianfrance
Vaidina: Michael Fassbender, Alicia Vikander

Pasibaigus Pirmajam pasauliniam karui, nuo mūšių žiaurumo pavargęs Tomas (aktorius Michael‘as Fassbender‘is) įsidarbina nuošalioje Australijos saloje, švyturio prižiūrėtoju. Atšiaurios vandenyno bangos ir visiška vienatvė guodžia apmirusią Tomo sielą, kuri, kaip jam rodos, niekuomet nebeatsigaus. Tačiau vieną dieną, nuplaukęs į žemyną su reikalais, Tomas sutinka gražuolę Izabelę (akt. Alicia Vikander) ir vėl pajunta gyvenimo džiaugsmą.

Po netrukus iškeltų vestuvių laimingi jaunieji vienui vieni gyvena saloje, o iki pilnos laimės jiems trūksta tik kūdikio. Deja, šis palieka savo tėvus per anksti. Gedulo bedugnėje, pasisukus vėjams, į salos pakrantę vandenyno bangų atplukdytoje valtyje sutuoktiniai randa verkiantį kūdikį – nuostabaus grožio mergaitę. Tomas pasiryžęs susisiekti su policija, kad ši imtų ieškoti mergaitės tėvų, tačiau motinystės instinkto užvaldyta Izabelė įtikina vyrą, kad tai – dangaus dovana jiems, atsakymas į visas jų maldas ir troškimus. Beprotiškai mylėdamas savo žmoną, Tomas nusileidžia ir priima svetimą kūdikį į savo šeimą. Tačiau nė vienas jų net neįtaria, kokios bus šio sprendimo pasekmės.

Birželio 5 d. (šeštadienis)

KINIŠKA DĖLIONĖ / CHINESE PUZZLE

Žanras: Drama, komedija
Sukurta: Prancūzija, Jav, Belgija
Trukmė: 1. 57 val.
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Režisierius: Cedrik Klapisch
Vaidina: Audrey Tautou, Kelly Reilly, Roman Duris, Adrian Martinez

Savo nuotykius pradėję Barselonoje Ksavjeras (Roain Duris), Martine (Audrey Tautou), Izabelė (Cecile De France) ir Vendy (Kelly Reilly) vėliau savo kelionę tęsė Sankt Peterburge „Europudingas 2: Rusiškos lėlytės“. Na, o dabar draugai susitinka Niujorke. Ksavjeras išsiskiria su Vendy, tačiau atseka paskui buvusią žmoną į Ameriką, kad galėtų matytis su vaikais. Izabelė su savo mergina laimingai gyvena Brukline ir laukiasi, na o pastoti jai padėjo tas pats geras draugas Ksavjeras. Martine verslininkė, vieniša motina, buvusi Ksavjero mergina optimistiškai teigia, jog gyvenimas nėra jau toks komplikuotas, kaip jos draugams atrodo.

Birželio 6 d. (sekmadienis)

MANČESTERIS PRIE JŪROS | MANCHESTER BY THE SEA

Žanras: Drama
Sukurta: JAV
Trukmė: 2.17 val.
Cenzas: N-13
Režisierius: Kenneth LonerganVaidina: Michelle Williams, Casey Affleck, Kyle Chandler
Kalba: orginalo su lietuviškais subtitrais

Nedideliame Naujosios Anglijos Mančesterio miestelyje augęs Ly Čandleris (aktorius Casey Affleck‘as) kažkada buvo kupinas optimistiškų vilčių. Tačiau siaubinga tragedija jo gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Negalėdamas susitaikyti su skausmu, vyras išsiskyrė su žmona Rende (akt. Michelle Williams) ir išvyko gyventi kitur.

Tačiau po keliolikos metų Ly priverstas sugrįžti į gimtuosius namus: jo vyresnį brolį Džo pakerta infarktas. Testamente Džo išreiškia norą, kad Ly taptų jo sūnaus Patriko globėju. Kažkada Ly puikiai sutarė ir su broliu, ir su savo sūnėnu. Tačiau prabėgę metai juos atitolino ir dabar 16-metis Patrikas pats netrykšta džiaugsmu dėl savo tėvo valios. Vis tik, nesant kitų variantų, Ly priverstas persikelti į Mančesterį ir stoti akistaton su savo skaudžia praeitimi. Laimę su kitu vyru kurianti buvusi žmona, sudėtingi santykiai su sūnėnu ir kiekviename gimtojo miestelio žingsnyje sugrįžtantys prisiminimai nepalieka Ly kito pasirinkimo. Jis priverstas iš naujo išgyventi praeityje paliktą skausmą ir pasistengti susigyventi su savimi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite