Angle down Atgal

Savaitės pradžioje į šalį atkeliaus nemalonios permainos

Vasariška šiluma paliks Lietuvą, ją pakeis kur kas gaivesni ir drėgnesni orai. Pirmadienis dar bus vasariškai šiltas, tačiau po pietų į šalį atkeliausiantis lietus atneš ir žemesnes temperatūras. Nuo antradienio kasdien tai vienur, tai kitur nušniokš lietus, o šiluma bus labiau būdinga tradicinei lietuviškai vasarai.

Šiandien dieną išaugs debesuotumas ir po pietų į šalį plūstels lietus. Tiesa, krituliai daugiausiai merks pietinius ir rytinius šalies rajonus. Galimi vėjo sustiprėjimai, vietomis perkūnija. Diena bus šilta, kai kur pietinėje šalies dalyje oras šils iki 27 laipsnių. Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 24, Kaune ir Panevėžyje apie 25 laipsnius šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 22 laipsnių.

Antradienį jau bus gerokai gaiviau. Nakties metu daugiausiai dangus varvės pietrytinėje, rytinėje šalies dalyje. Temperatūra sieks 14–18 laipsnių. Paryčiais iš pietų į šalį atkeliaus nauja kritulių banga. Gausiausias lietus merks pietinius, rytinius šalies rajonus, klius ir vidurio Lietuvai. Mažiausiai lietaus sulauks Žemaitija. Antroje dienos pusėje, vakarėjant lietaus debesys pro rytinius šalies rajonus trauksis tolyn, daugės pragiedrulių. Numatomas vidutinio stiprumo vėsokas vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje bus apie 19, Klaipėdoje apie 20 laipsnių šilumos. Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 21 laipsnio.

Trečiadienio naktį debesuotumas sumažės, tik pajūryje apie vidurnaktį prapliups lietus, galima perkūnija. Temperatūra naktį kris iki 12–15 laipsnių šilumos. Dienos metu daug kur palis, o gausesnio lietaus vėl gali tikėtis pietrytiniai, rytiniai šalies rajonai. Pūs vakarų, pietvakarių krypties vėjas, stipresni gūsiai numatomi šalies vakaruose. Vilniuje bus apie 21, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 20 laipsnių šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 19 laipsnių.

Ketvirtadienio naktį negausiai palis tik kai kur, vyraus 10–14 laipsnių šiluma, tik prie jūros bus laipsniu kitu šilčiau. Dienos metu numatomas nepastovus debesuotumas, tad dažnai šyptels saulė, nors ir trumpo lietaus dar sulauksime, tačiau jis nebus itin gausus. Pūs vidutinio stiprumo vakarų krypties vėjas. Vilniuje ir Šiauliuose termometrai fiksuos 20, Kaune ir Panevėžyje 21 laipsnį šilumos. Klaipėdoje vyraus 19 laipsnių šiluma.

Penktadienį išsilaikys panaši šiluma, vietomis praslinks nedidelis lietus. Pūs apysmarkis nepastovios krypties vėjas. Nakties metu bus apie 10–15 laipsnių šilumos. Dieną Vilniuje ir Panevėžyje oras sušils iki 21, Kaune iki 22 laipsnių. Šiauliuose bus apie 20, Klaipėdoje apie 18 laipsnių šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį trumpo lietaus taip pat bus, tačiau temperatūra, tikėtina, jog kils truputį aukščiau, ypač sekmadienį. Tuo metu dieną bus apie 21–24 laipsnius šilumos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite