Angle down Atgal

Savaitės policijos įvykių apžvalga: panevėžiečiai nukenčia nuo internetinių sukčių

Spalio 19–25 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 897 įvykius (praėjusią savaitę – 929), pradėta 70 ikiteisminių tyrimų (praėjusią savaitę – 66). Į areštinę pristatyti 49 (praėjusią savaitę –37) asmenys.

Per savaitę buvo pradėti 8 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (apvogti 5 gyvenamieji namai ar butai, 1 – vagystė iš negyvenamų patalpų, 1 – vagystė iš automobilio, 1 – kita vagystė). Vagysčių šią savaitę neregistruota Kupiškio ir Rokiškio rajonuose.

Trys ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, 1 – dėl turto sugadinimo, 3 – dėl sukčiavimo (internetinėje erdvėje),1 – dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo. Užfiksuoti 4 viešosios tvarkos pažeidimai. Sekmadienį vykę Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai Panevėžio apskrityje praėjo sklandžiai, registruotas tik 1 pranešimas.

Apskrities keliuose registruoti 3 įskaitiniai eismo įvykiai, kai nukentėjo žmonės (sužeisti 2 dviratininkai ir 3 automobiliu vykę asmenys). Prie vairo neblaivūs sėdo net 12 vairuotojų, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Tris neblaivius vairuotojus pareigūnai sustabdė Panevėžio mieste, po 2 – Panevėžio, Biržų, Kupiškio ir Rokiškio rajonuose, 1 – Pasvalio rajone.

Šią savaitę Panevėžio apskrities gyventojai ir vėl nukentėjo nuo internetinių sukčių atakų, buvo sulaukta pranešimų apie nesėkmingus sandorius, negautas prekes ir pradingusius avanso gavėjus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite