Angle down Atgal

Savaitė: grasinimas nužudyti ir muštynės

2020 M. RUGSĖJO 9 D. – 2020 M. RUGSĖJO 15 D.ĮVYKIŲ SUVESTINĖ (parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2020 m. rugsėjo 9 d. – 2020 m. rugsėjo 15 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 4, iš jų: dėl Grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas  – 1, dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio) – 1, dėl Smurto artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo – 1, dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo – 1. Sulaikyta asmenų – 2 .

Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas

2020 m. rugsėjo 12 d. užregistruotas I. M. pareiškimas, kad 2020 m. rugsėjo 12 d., apie 13.35 val. kieme, esančiame Širvintų r., Alionių sen., Rudžionių k., vyras (sutuoktinis) D. M., apvertęs medinę dėžę ir iš jos pasiėmęs didelį maišą, išsitraukė du, galimai, šaunamuosius šautuvus ir pradėjo ją vytis, sakydamas žodžius: „tuoj aš tave nudėsiu“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 145 str. 1 d. M.  D. sulaikytas.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio).

2020 m. rugsėjo 12 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2020 m. rugsėjo 12 d. , apie 19.40 val. Širvintų r., Jauniūnų sen., Papiernios k., R. Z., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Paspėrių k., vairavo automobilį VW GOLF, valst. Nr. KDF 218, būdamas neblaivus, bei vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyti neblaivumo požymiai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 str. 1 d. R. Z. Sulaikytas.

Smurtas artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

2020 m. rugsėjo 13 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2020 m. rugsėjo 13 d. apie 17.30 val., kieme, esančiame Širvintų r., Širvintų sen., Žemųjų Viesų k., neblaivus (nustatytas 2,04 promilės girtumas) R. Š. konflikto metu vieną kartą delnu trenkė neblaiviam (nustatytas 2,33 promilės girtumas) broliui M. Š. į ausį, tokiu būdu sukeldamas jam fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. R. Š. sulaikytas.

Nesunkus sveikatos sutrikdymas

2020 m. rugsėjo 14 d. užregistruotas P. Š., gyv. Juodiškių k., Širvintų raj., pareiškimas, kad 2020 m. 13 d. apie 18.00 val. jį sumušė iš matymo pažįstami trys jaunuoliai, dėl ko jis buvo išvežtas į Respublikinę Vilniaus Universitetinę ligoninę ir kur jam nustatytas šonkaulio lūžis, akies sužalojimas bei daugybe sumušimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite