Angle down Atgal

Sausio 8-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio aštuntoji, šeštadienis, 8-oji metų diena (šeštoji pirmosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 357 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Apolinaras, Eivada, Eivadas, Eivarda, Eivardas, Gintė, Medvaišas, Teofilis, Vilinta, Vilintas;

rytoj: Algis, Bazilė, Gabija, Julijonas, Marcijona, Vaigalis;

poryt: Elma, Ginvilas, Ginvilė, Vyda, Vydas, Vydautas, Vydautė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.40, leidžiasi 16.11. Dienos ilgumas – 07.31.

Šiandien – šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kvailio liežuvis aplenkia mintį“ (Sokratas).

*****************

Astrologinė prognozė sausio 8-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Regis, kažkas stengsis jums įtikti, pradžiuginti ar kuo nors nustebinti. Praktiškai panaudokite siūlomą pagalbą bei savo įkvėpimą. Galbūt pavyks ką nors įdomaus sukurti.

JAUTIS. Diena palanki poilsiui vienatvėje, apmąstymams, meditacijoms, laiškų rašymui, meninei kūrybai ir virtualiam bendravimui. Turbūt užplūs malonios iliuzijos, meilės svajonės.

DVYNIAI. Šiandien būsite draugiški ir linkę padėti kitiems. Regis, turėsite nemažą pasirinkimą, kaip, su kuo leisti laiką. Galite tikėtis pakvietimų, geranoriško dėmesio.

VĖŽYS. Būtų gerai, kad sugebėtumėte atsikratyti minčių apie darbą, politiką, karjerą ir pasimėgautumėte kitais dalykais. Jeigu dalyvausite prašmatniame renginyje, neišvengsite pavydo ir apkalbų.

LIŪTAS. Ši diena turėtų būti maloni, pakylėjanti dvasiškai ir protiškai. Regis, labai tinkamai sudėliosite prioritetus, susijusius su ateities planais. Galite leistis į kelionę, vykti į renginį.

MERGELĖ. Tikėtina, kad ką nors skolinsite, atgausite skolą arba ką nors pirksite lizingu. Galbūt pasiryšite tam tikrai permainai, nors dėl jos iki šiol dvejojote. Vakaras gali būti aistringas ir romantiškas.

SVARSTYKLĖS. Diena bus kupina susitikimų, bendravimo, tačiau tai nereiškia, kad tai teiks vien džiaugsmą. Kaip bebūtų, palanku taisyti santykius bei juos megzti. Leiskite laisvalaikį su esamu ar potencialiu gyvenimo partneriu, raskite bendrų interesų.

SKORPIONAS. Šiandien verta užsiimti įvairiais ūkiniais darbais, aplinkos dizainu bei pasistaipyti prieš veidrodį. Kils noras įsigyti naują drabužį ar papuošalą, komforto prekę. Tikėtina, kad įsigytas daiktas jūsų nenuvils. Saugokite sveikatą.

ŠAULYS. Jūsų nenuviltų romantiškas pasimatymas, šou ar sportinis renginys, aktyvus laisvalaikis su vaikais, kita smagi atrakcija. Nesėdėkite tarp keturių sienų ir netingėkite ką nors susiorganizuoti.

OŽIARAGIS. Šiandien nesigraušite, jeigu daug laiko praleisite įprastoje aplinkoje prie jaukaus namų židinio. Jei šalia yra mylimi žmonės, jūsų laimei nieko netrūks. Jeigu ne, mielai kursite grožį savo aplinkoje ir gebėsite tuo pasidžiaugti.

VANDENIS. Šiandien galite pasireikšti ir tokioje veikloje, kuri reikalauja greitos reakcijos, iškalbos, mokėjimo bendrauti bei panaudoti turimas žinias. Būsite nusiteikę susitikimams su draugais, bendraminčiais, giminaičiais.

ŽUVYS. Gera diena menininkams, grožio puoselėtojams. Įsimylėjusieji taip pat jaus ypatingą polėkį. Būsite linkę pataikauti savo įgeidžiams, ieškoti malonumų, „lengva ranka” švaistysite pinigus. Daug leisite ir kitiems žmonėms.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite