Angle down Atgal

Sausio 28-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio 28-oji – Europos duomenų apsaugos diena.

Europos duomenų apsaugos diena įtvirtinta Europos Tarybos iniciatyva, siekiant plėsti Europos piliečių žinias apie asmens duomenų apsaugos problemas, taip pat informuoti piliečius apie jų teises bei atsakomybę. Europos valstybės šią dieną organizuoja įvairius renginius, kad kuo daugiau Europos gyventojų sužinotų apie savo teises asmens duomenų apsaugos srityje ir perduotų šias žinias kitiems. Lietuvoje pagrindinis asmens duomenų apsaugą reglamentuojantis teisės aktas Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas buvo priimtas 1996 metais. Vėliau jis keistas ir tobulintas atsižvelgiant į ES teisę bei besivystančių informacinių technologijų diktuojamas naujoves.

Sausio dvidešimt aštuntoji, ketvirtadienis – 28-oji metų diena (ketvirtoji 4-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 337 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gedautas, Leonida, Leonidas, Leonidė, Manfredas, Nijolė, Sambangas, Sambartas, Sambartė;

rytoj: Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus;

poryt: Banga, Bangas, Bangius, Bangys, Banguolė, Banguolis, Milgauda, Milgaudas, Milgaudė, Milius.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.18, leidžiasi 16.46. Dienos ilgumas – 08.28.

Šiandien – antroji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Patirtis – pats geriausias mokytojas, tiktai mokestis už mokymą pernelyg didelis“ (T. Karlailis).

**************

Astrologinė prognozė sausio 28-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Gali iškilti rimta dilema, susijusi su asmeniniais santykiais, kūrybiniais tikslais, vaikais ar kt. Prisiimdami naują įsipareigojimą, turite būti įsitikinę, kad sugebėsite pateisinti kitų pasitikėjimą.

JAUTIS. Šiandien daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms, detalėms. Atkreipkite didesnį dėmesį į savo nuojautas bei kitų užuominas. Regis, gims naujų vilčių ar idėjų. Geriau seksis, jeigu nesiekite keršto ir labiau gerbsite oponentus.

DVYNIAI. Šiandien negalėsite skųstis dėmesio stoka. Tačiau su neplanuotais trikdžiais gali susidurti tie, kurie laiko egzaminus, rengia publikacijas, organizuoja interviu, užsiima logistika, pervežimais, tiekimu.

VĖŽYS. Padaugės rūpesčių tvarkant verslo, nuosavybės, mokesčių ir praktinius reikalus, dalijantis turtą ar pelną. Tačiau vėliau visus vargus turbūt atpirks neblogas rezultatas. Meilės fronte – įdomios peripetijos.

LIŪTAS. Ramybės nesitikėkite, nes priešingą poziciją išreiškiantys asmenys labai suaktyvės. Jeigu jaučiatės teisūs, pasistenkite, kad jūsų argumentai skambėtų įtikinamai, tačiau neleiskite prasiveržti pykčiui.

MERGELĖ. Turėsite vidinių dilemų. Nelabai seksis su tuo tvarkytis, ne iš karto suprasite, kas jums naudingiausia. Daugiausia stiprybės teiks meilė, vaikai, kūryba.

SVARSTYKLĖS. Šiandien stengsitės kažką nuveikti, kad sustiprintumėte savo pozicijas kolektyve. Turėtumėte intuityviai pajusti, ko reikia įvaizdžiui pagerinti ar kaip padėti vaikams. Visgi būsite linkę persistengti ir prarasti saiką.

SKORPIONAS. Šiandien nersitės iš kailio, kad pasiektumėte, ko norite, kad įtikintumėte kitus. Jeigu tos jūsų pastangos bus labai intensyvios, efektas gali gautis atvirkštinis. Veikite ramiai, išmintingai, tuomet išties seksis. Karštesni galite būti tik meilėje.

ŠAULYS. Tikriausiai sulauksite žinių, jeigu ieškote teisybės, bylinėjatės, laukiate naujienų iš užsienio ar išlaikėte egzaminus. Atsakingiau rašykite komentarus ir pan.

OŽIARAGIS. Regis, verda daug aistrų. Gali būti, kad degate meile ar pavydu, godumu ar priešiškumu kažkam. Verčiau nukreipkite energiją savęs tobulinimui ir nuoširdžiam darbui.

VANDENIS. Tikėtini rimti pokalbiai, jeigu įsivėlėte į meilės trikampį ar turėjote slaptą nuotykį. Visgi labiau tikėtini proziškesni rūpesčiai, pavyzdžiui, dėl artimo žmogaus sveikatos, techninio gedimo ar kt.

ŽUVYS. Šiandien gali tekti aiškintis dėl nedidelių nuostolių ar nepriemokų, konfidencialumo principo nesilaikymo, melagienų, techninių problemų. Gali būti aktualu tartis dėl įsidarbinimo, medicininių reikalų.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite