Angle down Atgal

Sausio 26-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio 26-oji – Tarptautinė muitinių (muitininkų) diena.

Tarptautinė muitinės diena švenčiama nuo 1983 metų. 1952 metais pradėjo veikti Muitinių bendradarbiavimo konvencija. Tuomet Briuselyje dėl bendradarbiavimo tarėsi 17-os Europos šalių muitinių tarnybų vadovai.

Lietuvos muitinės įkūrimo diena laikoma 1919 m. gegužės 8-oji, kai įsigaliojo Laikinieji muitinių įstatai. 1940 m. Sovietų Sąjunga, okupavusi Lietuvą, Respublikos muitinę panaikino. Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, 1990 m. spalio 9 d. priimtas Laikinasis muitinės įstatymas. Tuomet ir pradėjo veikti atkurta Lietuvos muitinė. 1990 m. spalio 11 d. įsteigtas Muitinės departamentas.

Sausio dvidešimt šeštoji, trečiadienis – 26-oji metų diena (trečioji 4-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 339 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Daugis, Eigilė, Justas, Rimantas;

rytoj: Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis, Vytenis;

poryt: Gedautas, Leonida, Leonidas, Leonidė, Manfredas, Nijolė, Sambangas, Sambartas, Sambartė.

****************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.21, leidžiasi 16.42. Dienos ilgumas – 08.21.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tas, kuris, turėdamas galimybę sutrukdyti nusikaltimą, to nepadaro, prie jo prisideda“ (Seneka).

***************

Astrologinė prognozė sausio 26-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Galite kurti planus, susijusius su išvaizdos pakoregavimu, stambiais pirkiniais, įsidarbinimu. Pokalbiai su žmonėmis, kurie linkę atvirai kritikuoti bei pragmatiškai patarinėti, šį kartą jums gali būti labai naudingi.    

JAUTIS. Nusimato ypatingas pasimatymas, pokalbis. Gali būti, kad išgyvensite meilės savotišką partnerystės krizę. Bet kuriuo atveju turėsite galimybių viską pradėti iš naujo.

DVYNIAI. Kils noras kitaip pertvarkyti savo gyvenimą, buitį, pradėti laikytis dietos, keisti išvaizdą, gyvenimo būdą, atsikratyti senų netikusių įpročių ar pan. Atrodo, kad kai kas jums pavyks.

VĖŽYS. Jūsų gerą nuotaiką papildys kūrybinės energijos antplūdis. Galbūt tam tikra prasme įrodysite savo pranašumą, sublizgėsite. Pasimatymas, kurio laukiate, gali būti romantiškas.

LIŪTAS. Tikriausiai šią naktį miegosite neramiai ir dėl to ryte kelsitės be ūpo. Regis, su tokia nuotaika ir į kitus žmones žvelgsite nepalankiai. Įdienojus pasijusite žymiai geriau, o vakaras sugrąžins stabilumo jausmą.

MERGELĖ. Tikriausiai šis rytas prasidės su nesklandumais darbe arba dėl sveikatos. Įdienojus aktualijos, pokalbiai pasisuks apie įdomesnius dalykus. Be didelio vargo pavyks dėl kažko susitarti.

SVARSTYKLĖS. Regis, būsite labai rūpestingi vaikų atžvilgiu. Arba jums taip atrodys, todėl bus apmaudu, jeigu sulauksite pastabų iš artimos aplinkos žmonių ar pedagogų. 

SKORPIONAS. Palankus metas kūrybinei veiklai, pristatymams. Džiaugsmo teiks mylimi žmonės, gerų vilčių – geri pažįstami. Regis, jums pasitarnaus naudingi patarimai.

ŠAULYS. Tai ne ta diena, kai degsite noru aktyviai veikti. Rinkitės lėtesnius, ramesnius užsiėmimus. Jeigu galėsite atsiriboti nuo šurmulio, pabūti vieni, pasijusite gana komfortiškai. Venkite svaigalų ir kvaišalų.

OŽIARAGIS. Jūsų visuomeninis gyvenimas, ryšiai su kitais žmonėmis bus neblogi. Visgi vieno pažįstamo žmogaus jausmai arba ketinimai gali sukelti abejonių.

VANDENIS. Šiandien nestigs emocinės įtampos, tačiau aplinkiniams atrodysite dalykiški ir darbštūs. Jūs išties reikšite iniciatyvą, kažko uoliai sieksite. Svarbu tai daryti etiškai ir nekenkiant kitiems.

ŽUVYS. Regis, būsite nusiteikę planuoti kelionę, naują veiklą. Galite itin domėtis asmeniu, su kuriuo labiau suartėti yra sudėtinga dėl jus skiriančio atstumo ar kitų priežasčių.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite