Angle down Atgal

Sausio 18-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio aštuonioliktoji, antradienis – 18-oji metų diena (antroji 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 347 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gedgaudas, Jogailė, Jolita, Liberta, Priscilė, Priska, Radys, Radmantas, Radmantė, Radmina, Radminas;

rytoj: Gedvilė, Kanutas, Marijus, Marina, Marius, Morta, Raivedys;

poryt: Daugvyda, Daugvydas, Fabija, Fabijonas, Gintvainas, Gintvainė, Liaubaras, Nomeda, Nomedas, Sebastijona, Sebastijonas, Skaistė, Skaistis.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.31, leidžiasi 16.27. Dienos ilgumas – 07.56.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tas, kuris nemyli laisvės ir tiesos, gali būti galingu žmogumi, bet didžiu netaps niekados“ (Volteras).

***************

Astrologinė prognozė sausio 18-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien galite pasijusti lyg įgiję sparnus. Galbūt jus taip paveiks išgirstas komplimentas, šmaikštus atsakymas ar draugiškas pakvietimas. Jums gali pavykti pademonstruoti kažkokį talentą.

JAUTIS. Šiandien reikės pasistengti suderinti asmeninius ir profesinius interesus. Tuo metu jūs stokosite veiklumo, iniciatyvos, nesinorės skubėti. Nuotaiką gali drumsti šeiminiai, techniniai rūpesčiai.

DVYNIAI. Diena palanki įvairiems kontaktams. Gali pavykti susitarti dėl interviu, reklamos ar renginio. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su mokymais, transportavimu, technikos pirkimu-pardavimu ar remontu, žiniasklaida.

VĖŽYS. Šiandien daug galvosite apie nuosavybės, gerovės, gyvenamosios vietos arba kitus materialinius, piniginius klausimus. Galbūt imsite kreditą, nusipirksite techninę prekę ar ką nors priduosite taisyti, parduoti.

LIŪTAS. Aktualūs bus su reklama, mokslu, tarpininkavimu, sveikata ar augintiniais susiję reikalai. Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus įtempti, tačiau dėl sutarto bendradarbiavimo galite neabejoti.

MERGELĖ. Šiandien pravartu labiau tausoti savo jėgas, energiją. Jeigu gerai jaučiatės ir galite užsiimti tuo, kas jums patinka, tuomet diena neprailgs. Visgi keblumai tikėtini dėl tam tikro nesusikalbėjimo.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums turėtų pavykti užglaistyti kai kuriuos nesutarimus, užmegzti naujų ryšių. Galbūt kils noras dalyvauti konkurse, išsiveržti į lyderio pozicijas kolektyve, grupėje ar pan.

SKORPIONAS. Sudėtinga situacija gali susidaryti darbe, politinėje arenoje ar pan. Reikės apsišarvuoti kantrybe. Bet kokia jūsų klaida bus viešinama arba kaip nors akcentuojama, išpučiama.  

ŠAULYS. Nebloga diena mokytis, skaityti paskaitas, publikuoti, tyrinėti, įrodinėti savo teisybę, siekti objektyvumo. Galbūt turėsite reikalų su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais.

OŽIARAGIS. Šiandien sustiprės jūsų įžvalgumas, pasąmonės stimulai. Tai, ką pajusite, išties gali būti stipru ir tikra. Visgi šiek tiek pažabokite savąjį ego ir nepervertinkite finansinių galimybių.

VANDENIS. Diena bus gana įtempta, kupina nelengvų pokalbių, ypač jei sukatės politikoje, finansų sferoje ar ką nors administruojate, tarpininkaujate. Regis, jums bus aktualu susitarti dėl tolesnio dalykinių ar asmeninių santykių pobūdžio.

ŽUVYS. Atliekamas darbas pareikalaus jėgų, sveikatos ir patyrimo. Kolegos, pažįstami gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti jums kaip tarpininkai. Pasisaugokite infekcijų.        

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite