Angle down Atgal

Sausio 16-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio šešioliktoji, ketvirtadienis – 16-oji metų diena (ketvirtoji 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 350 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Leikantas, Leimantas, Leimantė, Marcelė, Marcelijonas, Marcelijus, Marcelina, Marcelinas, Marcelis, Marcė, Marcys, Marčius, Norgailas, Norgailė, Norgeda, Norgėlas, Norgėlė;

rytoj: Beatričė, Dovainas, Dovainė, Dovas, Dovė, Kalnė, Kalnius, Leonilė, Tariotas, Tariotė;

poryt: Gedgaudas, Jogailė, Jolita, Liberta, Priscilė, Priska, Radys, Radmantas, Radmantė, Radmina, Radminas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.34, leidžiasi 16.24. Dienos ilgumas – 07.50.

Šiandien – paskutinė Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Žmonijos istorija vis labiau darosi panaši į lenktynes tarp mokymosi ir katastrofų“ (H. Dž. Velsas).

**************

Astrologinė prognozė sausio 16-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Norėsis aktyviau veikti profesinėje srityje, versle, daryti permainas, siekti kažko naujo. Tikėtina, kad atsiras galimybė užsidirbti pinigų, parduoti, pakeisti ar įsigyti norimą objektą. Išsiaiškinsite susikomplikavusius santykius.

JAUTIS. Darbe produktyviai padirbėsite. Galite sudaryti naudingą komercinę ar tiekimo sutartį. Galimas pasiūlymas dėl geresnio darbo, derybos dėl atlygio ar pan. Daugės romantiško polėkio. Galimos smagios žinutės, flirtai.

DVYNIAI. Sudėtingiems darbams diena nepalanki, bet kūrybinei, pedagoginei veiklai, sportui turėtų būti labai tinkama. Fantazijų, vilčių gali sukelti romantiškas epizodas, intriguojantis pasiūlymas ar pan.

VĖŽYS. Norėsite ramybės, komforto, asmeninės erdvės. Būsite nepatenkinti, jeigu kiti žmonės pernelyg įkyriai lįs į akis, reikalaus dėmesio arba jį patys primygtinai rodys. Visgi populiarumo kolektyve ir kitur stenkitės neprarasti.

LIŪTAS. Šiandien puikiai susivoksite situacijose, nekils kliūčių susitarti dėl aktualių jums dalykų, pademonstruoti žinias ir kitus pamokyti. Turėtų pavykti deramai sutvarkyti skubius reikalus.

MERGELĖ. Šiandien galite truputį pasistūmėti pirmyn verslo srityje. Galbūt kils įdomių ir naudingų idėjų. Galimi romantiški susižavėjimai arba įdomių patarimų sulauksite iš įtakingo pažįstamo.

SVARSTYKLĖS. Gana harmoninga diena. Garsiau skambės juokas, muzika. Net kasdieniniai darbai, namų ruoša, apsipirkimas teiks džiaugsmo ir malonumo. Smulkius nesutarimus išsklaidyti padės draugiškas humoras.

SKORPIONAS. Šiandien ne viskas klostysis taip, kaip planavote, ypač jei pernelyg rodysite iniciatyvą. Daugeliu atveju neskubėjimas, santūrumas, konfidencialumas bus ta taktika, kuri dabar labiausiai praverstų. Klausykitės vidinio balso.

ŠAULYS. Neblogai seksis numatyti darbai. Verta labiau pasidomėti sveikata, mityba, gerinti darbo ir gyvenimo sąlygas. Galite sulaukti reikalingos pagalbos, padrąsinimų.

OŽIARAGIS. Galite sulaukti naujovių darbe, o galbūt siūlymo pakeisti darbo vietą ar pareigas. Yra tikimybė sutikti žmogų, kuris romantiškai suintriguos ar kažkaip įprasmins jūsų gyvenimą, veiklą.

VANDENIS. Šiandien galite gauti lauktą žinią iš valstybinės institucijos, užsienio. Galbūt laikysite egzaminą, darysite pristatymą ar teiksite ataskaitą. Nerizikuokite imti kyšių, plagijuoti, nusirašinėti ar pan.

ŽUVYS. Šiandien būsite linkę suvokti, pripažinti ir taisyti savo klaidas, keisti save ir savo aplinką. Galbūt pajusite, kad neišnaudotų galimybių turite daugiau nei patys manėte.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite