Sausakimšų tribūnų akivaizdoje “Gintra-Universitetas” sužaidė lygiosiomis

Šiauliai

Vilius DambrauskasŠaltinis: Etaplius.lt

16221

Ilgai laukta UEFA moterų Čempionių lygos šešioliktfinalio akistata tarp Šiaulių “Gintros-Universiteto” ir Ciuricho “Zurich Frauen” komandų baigėsi taikiai.

Trečiadienio vakarą kaip iš kibiro pliaupiant lietui po stogu esančias tribūnas sausakimšai užpildę futbolo aistruoliai tapo gražaus ir kovingo susitikimo liudininkais, kuris baigėsi rezultatu 1:1 (1:1).

Atsakomasis ekipų mačas po savaitės, spalio 11 -ąją vyks Šveicarijoje, Ciuriche.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: Z.Coleman (23′ min.) – 1.

“Zurich Frauen”:M.Moser (18′ min.) – 1.

Rungtynių pradžioje aktyviau ir užtikrinčiau rungtyniavo šveicarės, kurios per pirmąsias penkiolika minučių ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau itin pavojingų momentų prie lietuvaičių vartų nesukūrė. Vis tik vos prasivėrus dangui ir pradėjus pliaupti lietui “Zurich Frauen” pelnė pirmąjį įvartį, kuris krito 18 -ą sutikimo minutę, kai po kelių iš eilės tikslių perdavimų Gretą Kaselytę nuginklavo Martina Moser bei išvedė viešnias į priekį – 1:0.

Praleistas įvartis teigiamai sukrėtė Lietuvos čempiones, kurios prabėgus vos 5 minutės po puikaus Liucijos Vaitukaitytės perdavimo ir Zenathos Coleman įvarčio atstatė “status-quo” – 1:1. Dar vieną nuostabų šansą pasižymėti ir pasiųsti varžovėms įvartį “į rūbinę” “Gintra-Universitetas” turėjo jau per kompensuotą pirmojo kėlinio laiką, tačiau proga išsiveržti į priekį liko neišnaudota.

Po pertraukos lietus ir toliau maudė futbolininkes, tačiau net ir tai komandoms netrukdė demonstruoti kokybiško futbolo. Šveicarijos čempionės 67 -ą rungtynių minutę turėjo idealią progą kaip reikiant apraminti tribūnose susirinkusius aistruolius, tačiau arbitrės paskirto 11 -os metrų baudinio nerealizavo vienintelio šveicarių įvarčio autorė M.Moser – smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų. Vos po kelių akimirkų pavojingu baudos smūgiu varžovių vartininkę pagąsdino L.Vaitukaitytė, kurios smūgis prašvilpė pro pat skersinį. Per likusį laiką komandos dar apsikeitė keliais pavojingais išpuoliais, tačiau švieslentėje pakeisti rezultato jau nebepavyko – 1:1.

“Gintros-Universiteto” sudėtis:G.Kaselytė, V.Neverdauskaitė, L.Gudčenko, T.Patterson, A.Mikutaitė, Ch.Murillo, A.Alekperova, S.Veličkaitė (46′ min. M.J.Rojas Pino), L.Vaitukaitytė, J.Čubrilo, Z.Coleman.

“Zurich Frauen” sudėtis:L.Buhler, M.Moser, J.Stierli, B.Deplazes (76′ min. S.Kristzin), M.Gut (80′ min. L.Baumann), C.Zehnder, R.Fischer, F.Humm (87′ min. P.Willi), S.Friedli, L.Ramseier, C.Abbe.