Angle down Atgal

Saulius Luščikas: džiaugsmo ašarų būna daug dažniau nei liūdesio

Etaplius.lt tęsia straipsnių ciklą "Kada paskutinį kartą?", kuriame nenuobodžiai pristatome visai neseniai naujai kadencijai išrinktus Lietuvos politikus – Tarybos narius. Kokie jie žmonės?

Į etaplius.lt klausimus atsakė Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Saulius Luščikas.

Gimiau 1979 m. gegužės 11 d. Radviliškio r. Kutiškių k. Šiame kaime ir užaugau. Turiu seserį Snieguolę, kuri už mane jaunesnė dvejais metais. Vidurinę mokyklą baigiau Radviliškyje. Studijavau Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje, po to Vilniaus Gedimino technikos universitete. Nuo 18 m. iki dabar dirbu AB ,,Lietuvos geležinkeliuose“. Nuo 2019 m. esu Radviliškio r. savivaldybės tarybos narys. Darbas taryboje yra nauja ir įdomi mano patirtis. Esu vedęs, žmona Irma, turiu du sūnus – Arną ir Beną.

Kada paskutinį kartą?

- žiūrėjote į žvaigždes?

Susimąsčiau...Per darbus, skubėjimą retai kada sustoju ir ramiai pažvelgiu į dangų. Taip, žvaigždes aš matau dažnai, bet matyt dažniau reikėtų sustoti ir jomis pasigrožėti.

- lipdėte sniego senį?

Šią žiemą. Su keturmečiu sūnumi savo daugiabučio namo kieme lipdėme sniego senius ir žaidėme sniego gniūžtėmis.

- padėjote kitam?

Padedu dažnai, bet to nesureikšminu, nes ir man kažkas padeda dažnai. Manau, turime vieni kitiems pagelbėti įvairiose gyvenimo situacijose.

- ką nors pasodinote?

Šį pavasarį persodinau iš po žiemos kiškių nugraužtus medelius, vaiskrūmius.

- sportavote?

Su mažamečiu sūnumi sportuoju kiekvieną dieną. O šiaip esu labai prijaučiantis sportui, anksčiau sportuodavau, esu žaidęs krepšinio komandoje, o dabar esu gal daugiau stebėtojas, nes nepraleidžiu nei vienų man įdomių sporto varžybų. Taip pat suburiu bendraminčių komandą FORTINA ir dalyvaujame krepšinio turnyruose Radviliškio r. Tik šioje komandoje aš esu ne žaidėjas o daugiau vadovas ir sirgalius.

- verkėte?

Kiek pamenu dabar, per močiutės laidotuves. Tai buvo man labai brangus žmogus. O kalbant apie džiaugsmo ašaras – taip jų būna taip pat, džiugu, kad daug dažniau nei liūdesio.

- bučiavotės?

Šį rytą, atsikėlęs pabučiavau savo žmoną.

- nuoširdžiai juokėtės?

Juokiuosi dažnai, o nuoširdžiausiai, kai prajuokina mažametis sūnus.


- skaitėte knygą?

Mėgstu skaityti, bet šiuo metų šį pomėgį esu apleidęs.


- buvote kine?

Kiną aplankau gan dažnai, jo neleidžia pamiršti sūnus, kuris mėgsta žiūrėti animacinius filmukus. Be to man ir pačiam jie patinka, nes dažniausiai jie būna labai pamokantys ne tik vaikus, bet ir suaugusius.


- atostogavote?

Gegužę. Su šeima kelias dienas buvome išvykę į Kijevą. Mano geriausias atostogų paveikslas – atostogos nesvarbu kur, bet tik su šeima.

- žaidėte su vaikais?

Beveik kiekvieną dieną. Namuose yra labai aktyvus berniukas, kuris neleidžia užsisėdėti.

- čiuožėte pačiūžomis?

Nesu čiuožęs ir manau, man nelabai pavyktų.

- buvote pas gydytoją, sirgote?

Stengiuos lankytis reguliariai ir nepamiršti savo sveikatos. O esant kokiam sveikatos sutrikimui nevengiu iš karto pas juos nuvykti.


- vėlavote?

Smulkių pavėlavimų būna dažnai, bet į svarbius susitikimus vėluoti sau neleidžiu.


- jautėtės įsižeidęs?

Nesu įžeidus ir stengiuosi tuo savo minčių neapkrauti.

- įžeidėte kitą?

Nieko tyčia įžeisti nesiekiu. Jei taip ir atsitiko, tai atsiprašau.


- buvote bažnyčioje?

Gegužę, kai mano sesers dukra priėmė pirmąją komuniją.


- pagyrėte save ir džiaugėtės, kad esate naudingas politikas?

Pagyriau pirmą kartą save kaip politiką, kai buvau išrinktas savivaldybės tarybos nariu. Toliau tai jau sunkus darbas, kuris man labai patinka, o mano naudingumą parodys kiti rinkimai.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite