Angle down Atgal

„Saulės“ gimnazijos gimtadienis

Šią savaitę „Saulės“ gimnazija švenčia savo 102-ąjį gimtadienį. Lapkričio 20 d. pasibaigus pamokoms įvyko vienas iš gimtadienio renginių – pirmūnų pagerbimo šventė, kurios metu buvo apdovanoti olimpiadų, konkursų nugalėtojai gimnazistai ir jų mokytojai.

Šventę tradiciškai pradėjo ragininkų ansamblis. Direktorius Dainius Korsakas linkėjo visiems džiaugtis vieni kitų laimėjimais, domėtis Gimnazijos istorija, prisiminti įžymiausius auklėtinius, kad visa tai gimnazistus ir jų mokytojus vienytų kaip bendruomenę, padėtų siekti gerų rezultatų. Direktorius pasidžiaugė dabartinių gimnazistų laimėjimais daugelyje sričių ir linkėjo visiems mokiniams pasinaudoti suteikta galimybe mokytis, tobulėti.

Šventės proga „Saulės“ gimnazijos bendruomenę sveikino rajono Savivaldybės mero pavaduotoja Astra Korsakienė. Ji mokiniams linkėjo atkakliai siekti gerų rezultatų, nepasitikėti atsitiktine sėkme olimpiadoje ar konkurse ir niekada nepamiršti savo mokytojų, kurie jiems padėjo siekti tikslo.

Šventę nuskaidrino mažieji „Genio“ lopšelio-darželio auklėtiniai, dovanoję smagų dainų koncertą ir popieriaus lėktuvėlius su linkėjimais.

Paskui buvo apdovanoti geriausių rezultatų pasiekę mokiniai ir jų mokytojai.

Biržų lengvosios atletikos sporto klubo vadovas Viktoras Bagamolovas pasveikino tarptautinio plakatų konkurso (jį rengia Erasmus+ Sportas programos projekto „Socialinė integracija per sportą“ partneriai) gimnazistę Godą Stankevičiūtę. Konkursas vyko Lietuvoje (Biržuose), Italijoje (Milane), Turkijoje (Ankaroje), Lenkijoje (Lodzėje) ir Suomijoje (Inaryje). Klubui organizuoti konkursą padėjo „Saulės“ gimnazijos dailės mokytoja Daiva Zalogienė.

Direktorius D. Korsakas stiklo žymenius ir padėkos raštus įteikė gimnazistams, praėjusiais mokslo metais laimėjusiems prizines vietas įvairiose olimpiadose ir konkursuose. Padėkos raštai buvo įteikti ir pirmūnų mokytojams. Kai kurie gimnazistai atsiimti padėkų buvo kviečiami po kelis kartus. Visiems pirmūnams buvo įteiktos simbolinės saulutės – apelsinai.

Trečiadienio šventė „Saulėje“ baigėsi, tačiau visą šią savaitę gimnazistai skiria Gimnazijos istorijai: žiūri filmą, lankosi muziejuje, prisimena kitas tradicijas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite