Angle down Atgal

Saulės gatvės gyventojai penktadienio nakties laukia su nerimu

Atėjus žiemai Saulės g. gyventojus nustebino naujas penktadieniais nuo 24 val. iki 06 val. stovėti ir sustoti draudžiantis ženklas.

Su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekė gatvės gyventojai, kurie domėjosi, kam reikalingas šis ženklas ir kur jiems dabar per nustatytą laiką reikės palikti savo automobilius. Skaitytojų skaičiavimu, gatvėje įprastai gali būti paliekama apie 150-200 automobilių.

Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius pranešė, kad „ženklas įrengtas tam, kad palikti automobiliai nurodytu laiku netrukdytų gatvių valymo mašinoms švarinti gatvės.“

„Aplinkinių namų gyventojų prašome supratingumo ir automobilius palikti kitose leistinose vietose“, – teigė M. Martusevičius.

Tačiau Saulės g. gyventojų teigimu, ankščiau šioje gatvėje nakčiai buvo paliekami apie 200 automobilių, todėl gyventojai dabar yra susirūpinę, kur reikės palikti automobilius, ir neramiai laukia pirmojo ribojimo vakaro.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausiąja specialiste
Justina Kazragyte paaiškėjo, kad pareigūnai budėti tikrinant, ar visi vairuotojai laikosi šio kelio ženklo reikalavimo, neketina.

„Tačiau jei bus gyventojų pranešimų, į juos tikrai reaguosime. Ypač gavę informacijos, jog ženklo galiojimo metu stovinčios transporto priemonės trukdo atlikti kelio valymo darbus“, – pakomentavo J. Kazragytė.

Sustojimas ar stovėjimas vietose, kuriose Kelių eismo taisyklės draudžia sustoti ar stovėti, taip pat sustojimas ar stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo–užtraukia baudą vairuotojams nuo 28 iki 86 eurų.

Nusižengus pirmą kartą, automobilio vairuotojui taikoma pusė minimalios baudos – 14 eurų.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite