Angle down Atgal

Saugokitės: šią savaitę laukia ne viena audra

Sekmadienį per šalį praūžus vasariškoms audroms buvo galima pamatyti, kas mūsų laukia beveik visą šią savaitę. Kasdien šalyje numatomos liūtys ir perkūnijos, vietomis kils škvalinis vėjas, tad prireiks budrumo ir atsargumo. Taip pat ši savaitė bus itin tvanki, tad derėtų nepamiršti gerti pakankamai vandens.

Šiandien šalyje numatoma aukšta temperatūra, didelė drėgmė, tad vyraus tikra tvankuma. Popietinėmis valandomis danguje vėl išaugs kamuoliniai debesys, iki pat vakaro daug kur nušniokš lietus, trankysis perkūnija, gali kilti škvalas. Pirmiausiai dangus prakiurs vakarinėje šalies dalyje. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras šils iki 28 laipsnių. Šiauliuose bus apie 26, Klaipėdoje apie 18 laipsnių šilumos.

Antradienio naktį, po vidurnakčio, šalyje jau turėtų būti ramiau. Išsilaikys 13–17 laipsnių šiluma. Diena vėl bus itin šilta, jutiminė temperatūra bus žymiai aukštesnė nei fiksuos termometrai. Vėl sulauksime kritulių, perkūnijos, stipresnių vėjo gūsių. Šį kartą ramiausia bus šiaurės vakariniuose šalies rajonuose. Vilniuje oras šils iki 25, Kaune iki 23 laipsnių. Šiauliuose bus apie 20, Panevėžyje apie 22, Klaipėdoje apie 17 laipsnių šilumos.

Trečiadienį didesnių permainų nenumatoma: bus vasariškai šilta, bet neramu. Nakties valandomis vietomis numatomas lietus ir perkūnija. Temperatūra sieks 13–17 laipsnių šilumos. Dienos metu oras sparčiai šils, danguje vėl augs debesys, kurie atneš liūtis, perkūniją. Vilniuje ir Kaune bus apie 26, Panevėžyje apie 25 laipsnius šilumos. Šiauliuose oras šils iki 23, Klaipėdoje iki 20 laipsnių.

Ketvirtadienį ir penktadienį kartosis toks pats scenarijus: laikysis aukšta temperatūra, naktimis bus ramiau, o dienomis nuvilnis lietūs, lydimi perkūnijų ir stipresnių vėjo gūsių. Naktimis vyraus 14–18 laipsnių šiluma, dienomis temperatūra svyruos tarp 23–29 laipsnių karščio.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, kiek lengviau galėsime atsikvėpti savaitgalį. Bet tik iš dalies, kadangi laikysis itin šilti orai. Tačiau stiprūs lietūs ir perkūnijos jau turėtų trauktis. Gaivins vidutinio stiprumo rytų, šiaurės rytų krypties vėjas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite