Angle down Atgal

Saugaus eismo dieną – Panevėžio policijos reidas: patikrino 419 vairuotojų

Vakar šalyje minima Saugaus eismo diena. Visuomenė raginama pagalvoti apie kelyje tykančius pavojus ir, kaip svarbu kiekvienam iš mūsų paisyti saugumo reikalavimų. Šią dieną policija organizuoja įvairias prevencines akcijas, kurių metu kviečia eismo dalyvius būti atsakingesniais ir pakantesniais.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai surengė vairuotojų blaivumo patikrinimą. Taip pat priminė vairuotojams, kad būtina važiuoti leistinu greičiu, segėti saugos diržus, o mažuosius keleivius vežti tik tam skirtose kėdutėse.

Reido metu pareigūnai patikrino 419 vairuotojų, dauguma vairuotojų buvo pavyzdingi laikėsi kelių eismo taisyklių reikalavimų, nustatytas vienas neblaivus 0,24 promilės taksi automobilio vairuotojas, kuriam buvo surašytas protokolas.

Drausmingus vairuotojus pareigūnai sveikino su Saugaus eismo diena ir įteikė kavos kuponus, kad užsukę į degalinę galėtų minutėlę atsipūsti ir pasimėgauti gardžia kava.

Nepamiršti ir pėstieji. Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, kartu su Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistėmis Panevėžio mieste ir Panevėžio rajone, Ramygaloje, Vadokliuose ir Velžyje vairuotojams ir pėstiesiems buvo primintos pagrindinės saugaus eismo taisyklės, kad pėstieji turi naudoti atšvaitus, šviečiančius žibintus, dėvėti ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite