Angle down Atgal

Šaudymo varžybose tarp 16-os komandų – ir Jurbarko rajono savivaldybės vadovai

2020 m. liepos 12 d. UAB ,,Oksalis“ šaudykloje, Jurbarke, įvyko jau ketvirtosios šaudymo varžybos Jurbarko rajono savivaldybės mero taurei laimėti – „Taiklusis šaulys“.

Taiklumą varžybose išbandė net 16 komandų (po 3 dalyvius) iš Vilniaus, Klaipėdos, Marijampolės, Šilutės, Pagėgių, Kauno, Tauragės, Šakių ir Jurbarko. Didžioji dalis dalyvių – Lietuvos šaulių sąjungos, policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai. Dalyviai varžėsi rungtyse su trimis skirtingais ginklais, šaudydami į nuo 25 iki 100 m atstumu nutolusius taikinius.

Dalyvauti šaudymo varžybose Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius pakvietė ir kitų Tauragės regiono savivaldybių merų komandas. „Jau greit bus metai, kai Jurbarko, Pagėgių, Šilalės ir Tauragės savivaldybių merai kartu įgyvendina funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategiją. Įgyvendinant strategija siekiama paskatinti savivaldybes kartu su socialiniais partneriais ir bendruomenių atstovais ieškoti bendrų sprendinių siekiant efektyviau pritraukti investicijas ir teikti viešąsias paslaugas. Todėl ir bendras savivaldybių atstovų dalyvavimas varžybose, neformalus bendravimas suartina bei padeda labiau pažinti vieni kitus. Šį kartą su mumis varžėsi Pagėgių savivaldybės komanda su meru Vaidu Bendaravičium priešaky, tikiuosi, kad kitais metais vyksiančiose penktosiose varžybose sulauksime visų aplinkinių savivaldybių merų vadovaujamų komandų. Pagrindiniai varžybų organizatoriai - Lietuvos Šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-oji šaulių rinktinė. Noriu jiems ypatingai padėkoti už pagalbą įveikiant dėl COVID-19 kilusias problemas, už patruliavimą naktimis karantino laiku“– įteikdamas apdovanojimus varžybų nugalėtojams pažymėjo Jurbarko rajono savivaldybės meras.

Susumavus rezultatus pirmąją vietą ir pereinamąją Jurbarko rajono savivaldybės mero taurę laimėjo Lietuvos Šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-osios šaulių rinktinės trejetas.

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičiaus, kartu su pavaduotoju Daivaru Rybakovu ir Savivaldybės administracijos direktoriumi Raimundu Basčiu bendroje įskaitoje iš 16 komandų užėmė 9 vietą ir draugiškoje kovoje įveikė Pagėgių savivaldybės mero vadovaujamą komandą, užėmusią 12 vietą.

Varžybų organizatoriai – Lietuvos Šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-oji šaulių rinktinė ir Jurbarko rajono savivaldybė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite