Angle down Atgal

Šaudymo varžybos tampa respublikinėmis

Sekmadienį „Oksalio“ šaudykloje, Giedrių kaime, vyko šaudymo varžybos „Taiklusis šaulys“ mero taurei laimėti. Į jas susirinko 17 komandų, kurių kiekvieną sudarė po 3 asmenis. Tokios varžybos įvyko jau trečią kartą.

Kasmet entuziastų skaičius tik didėja, o šiemet jos tapo kone respublikinėmis – į Giedrių kaime esančią šaudyklą susirinko mėgėjai ir profesionalai iš Šakių, Marijampolės, Klaipėdos, Jurbarko ir kitų Lietuvos miestų.

Kaip varžybų pradžioje pasakojo jų organizatoriai, čia ne tik svarbu kuo taikliau pataikyti į taikinius, tačiau ir saugiai elgtis su ginklais. Varžybos vyko šaudant iš 3 skirtingų ginklų – TOZ 12 (MK) (klūpint), AK 4 MT (gulint) ir GLOCK 17 (stovint). Buvo vertinami tiek komandos, tiek kiekvieno asmens atskirai pasiekti rezultatai.

Taikliausia komanda tapo „Patriotai“, antri – „Rinktinė“, o trečiąją vietą užėmė „Jurbarko šauliai 701-2“.

Šaudymo varžybas bendradarbiaudami su Jurbarko rajono savivaldybe organizavo Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-osios šaulių rinktinės štabas ir „Oksalio“ šaudykla. Varžybų tikslas - populiarinti šaudymo sportą Jurbarko mieste ir rajone, gerinti tarpinstitucinį bendravimą neformalioje aplinkoje ir, žinoma, nustatyti taikliausius šaulius ir komandas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite