Angle down Atgal

Šarvuotosios durys ir saugo, ir puošia namus

Lauko durys yra vienas esminių pastato įvaizdį formuojančių elementų. Tai detalė, į kurią pirmiausia atkreipia dėmesį svečiai, bet svarbiausia – kasdien jas varstyti tenka patiems gyventojams. Todėl svarbu, kad pasirinktas gaminys ne tik saugotų namus, bet ir patiktų, atitiktų lūkesčius, derėtų prie pastato konstrukcijų ir stiliaus.

Deja, prie vis modernėjančių sprendimų standartinės šarvuotosios durys ne visada tinka. Todėl patartina gaminti duris pagal individualų užsakymą. Profesionalūs meistrai gali pasiūlyti tiksliai prie pastato tinkančių matmenų šarvuotąsias duris – jos padės sukurti vientisą interjerą ir eksterjerą, priderinti patikusius raštus bei ornamentus ir mėgautis šiuolaikišku bei stilingu dizainu.

Svarbiausia šarvuotųjų durų funkcija – užtikrinti būsto saugumą. Jos saugo nuo įsilaužimo, vagysčių, padeda išvengti didžiulės žalos, kai įsilaužėliai išsineša dalį turto ir apgadina likusį. Tvirtos ir patikimos durys – tiesiog būtinybė, jei norite nepatirti tokių nuostolių.

Kartais, norėdami sutaupyti, būstų savininkai kreipiasi į individualius gamintojus. Kur nors garaže užsakytos ir pagamintos durys gal ir kainuos pigiau, bet dovanų gausite galvos skausmą: į ką kreiptis, jei gaminys nekokybiškas, kas kompensuos patirtus nuostolius? Pasitaiko atvejų, kai privatininkai apgauna patiklius užsakovus, nė neįdėdami į duris šarvo lakšto.

Patikimiausia tokį svarbų pirkinį įsigyti įmonėse, kurios ne tik pasiūlo didžiausią sertifikuotų durų pasirinkimo galimybę, bet ir suteikia garantiją. Be to, pasikonsultavę su specialistais, galite sužinoti visas sparčiai atsirandančias naujoves. Salonuose pristatomi naujos kartos gaminiai, apie kurių pranašumus galbūt iki tol neteko girdėti.

Modernių namų savininkai mielai domisi ne tik durų gamybos techninėmis naujovėmis. Šiandien daug dėmesio skiriama ir spynoms, kurios ne tik saugios, bet ir „protingos“, lengvai valdomos telefonu ar kompiuteriu.

Lauko duris padės išsirinkti Namų idėjų centre – NIC – įsikūrusio salono ASMODAS durų specialistai.

Pramonės g. 17B, Šiauliai
Tel. (8 41) 399 090
Mob. 8 614 43 838
siauliai@asmodas.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite