Angle down Atgal

Samanta Vaičikauskaitė – savo muzikiniais pasiekimais nenustojanti stebinti kraštietė

Šilalė užaugino ne vieną talentingą jaunuolį. Vieni jų pasižymi sporto, kiti mokslų, menų bei kitose srityse. Štai šešiolikmetė Samanta Vaičikauskaitė nuolat stebina savo muzikiniais pasiekimais.

Jaunoji atlikėja dainuoja nuo 3 metų, groja gitara ir fortepijonu. Ji nuolat koncertuoja mokyklos ar bendruomenių organizuojamuose renginiuose, dalyvauja tiek Lietuvos, tiek užsienio konkursuose. Ji – įvairių tarptautinių konkursų laureatė. Visai neseniai jauna mergina Tarptautiniame festivalyje-konkurse „Ukraina vienija pasaulį“ 16–21 metų kategorijoje laimėjo 1-ąją vietą.  Padėka už svarų indėlį į jaunosios kartos kultūros ugdymą įteikta ir jos vokalo mokytojai Laimai Petkuvienei.

Dar vienas šiųmetis pasiekimas Tarptautiniame muzikos festivalyje „Vivalamusica 2020“. Šiame festivalyje jaunimo kategorijoje Samantai skirtas specialusis apdovanojimas. Konkurse ji dalyvavo su balandžio mėnesį pasirodžiusia jos autorine daina „Dėlionė“, kuriai muziką parašė Arvydas Martinėnas-Vudis, o dainos žodžius – Paulius Stalionis.

Taip pat Samanta 2019 m. spalio mėnesį buvo iš  visos šalies atrinkta atstovauti Lietuvai ir Šilalei tarptautiniame konkurse „Universong 2019“, kuris vyko Tenerifėje. Šis konkursas buvo rodomas per šios šalies televiziją. Ten Samanta buvo apdovanota „Talento premija“.

Tikime, jog savo talentu Samanta triumfuos dar ne viename konkurse, o jos balso ir užsispyrimo dėka apie mūsų kraštą sužinos dar platesnis gyventojų ratas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite