Angle down Atgal

SAM: galimybių paso neturintiems klientams kavinės galės duoti maisto išsinešti

Kavinės ir kitos maitinimo įstaigos, apsisprendusios teikti paslaugas tik turintiems galimybių pasus, galės teikti maistą išsinešti ir neturintiems šio dokumento, penktadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Tokia galimybė numatyta šeštadienį įsigaliojančiais pakeitimais tam tikromis sąlygomis.

Nustatyta, kad teikti maistą išsinešti galima tik specialiose patalpose ar vietose, kurios atskirtos nuo klientų, turinčių galimybių pasus.

Dar rugpjūčio 24-ąją priimtame sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio sprendimu numatyta, kad tokiu atveju už maistą klientai turi atsiskaityti tik nekontaktiniu būdu, jį  pasiimtų tam paskirtoje vietoje, o klientams būtina laikytis ne mažesnio nei dviejų metrų atstumo tarp asmenų, dėvėti kaukes.

Verslas nuo rugpjūčio 16 dienos gali vykdyti veiklą įleidžiant lankytojus tik su galimybių pasu – tokiu atveju nebereikia laikytis apribojimų, jie tampa tik rekomendacija. Norintiems toliau priimti klientus be galimybių paso, galioja griežtesni apribojimai.

Nuo rugsėjo 13-osios didžioji dalis paslaugų galės būti teikiamos tik įgijusiems imunitetą po skiepų ar ligos, arba turintiems neigiamą PGR testą.   

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite