Angle down Atgal

Šaltinių progimnazijoje atidaryta Gamtos mokslų laboratorija

Alytaus Šaltinių progimnazijoje duris atvėrė 5–8 klasių mokiniams skirta Gamtos mokslų laboratorija. 

Naujos mokinių ugdymui skirtos erdvės atidaryme dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas. Čia „užsuko“ ir ypatingas svečias – vokiečių fizikas Albertas Einšteinas, jį įkūnijo Šaltinių progimnazijos aštuntokas Karolis Jančiukas.

„Džiaugiuosi, kad mieste atsiranda vis daugiau skirtingų profilių centrų, kur jaunimas  gali eksperimentuoti, patirti ir pajausti. Knygos yra knygos, formulės yra formulės, bet yra daug geriau, kai  viską pats gali išbandyti. Linkiu, kad ir toliau ši mokykla būtų kūrybinga, o mes  visuomet padėsime jai eiti į priekį“, – laboratorijos atidarymo proga  sveikindamas progimnazijos bendruomenę sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

Alytaus Šaltinių progimnazijos direktorius Alfonsas Lietuvininkas susirinkusiems papasakojo, kaip mokyklos bendruomenei kilo mintis įkurti  šią naują mokinių ugdymui skirtą erdvę. „Viskas prasidėjo maždaug  2015 m., kuomet susidomėjome STEAM mokymu. Pirmiausia sugalvojome, kad reikia įkurti pradinių klasių mokiniams skirtą laboratoriją, ji pradėjo veikti 2017–2018 mokslo metais. Vaikai baigė pradines klases ir tuomet pagalvojome, o koks gi bus tolimesnis jų kelias, kur toliau jie galės tyrinėti. Tada gimė mintis  įkurti vyresniems vaikams skirtą Gamtos mokslų laboratoriją“,  –  laboratorijos įkūrimo idėją pristatė progimnazijos vadovas.

Renginyje dalyvavusi Alytaus Šaltinių progimnazijos tėvelių atstovė Laima Liutkauskienė pasidžiaugė naujos laboratorijos atidarymu ir neslėpė nuoširdžiai pavydinti  tiek savo vaikams, tiek ir kitiems šioje mokykloje besimokantiems mokiniams šios puikios vaikų ugdymui skirtos erdvės, kurioje jie galės tyrinėti ir siekti žinių. 

Alytaus miesto savivaldybės merui N. Cesiuliui ir Šaltinių progimnazijos direktoriui A. Lietuvininkui perkirpus simbolinę atidarymo juostelę , susirinkusieji buvo pakviesti apžiūrėti laboratorijos erdvių ir atlikti pirmuosius eksperimentus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite