Angle down Atgal

Šalis mini A. M. Brazausko 85-ąsias gimimo metines: kaip buvusį šalies vadovą prisimena šiauliečiai? (VIDEO)

Ketvirtadienį, rugsėjo 21 d., Seimas paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Lietuvos Respublikos Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko 85-ąsias gimimo metines. Šia proga teiravomės šiauliečių, kaip jie prisimena buvusį šalies vadovą.

Seime atidaryta paroda, skirta Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko 85-osioms gimimo metinėms paminėti. Gedimino Savickio (ELTA).
Seime atidaryta paroda, skirta Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko 85-osioms gimimo metinėms paminėti. Gedimino Savickio (ELTA).

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, 1992-1993 m. Seimo Pirmininkas, ėjęs Respublikos Prezidento pareigas, 1993-1998 metų kadencijos Lietuvos Respublikos Prezidentas, XII ir XIII Vyriausybės vadovas Algirdas Mykolas Brazauskas (1932 09 22-2010 06 26) iki pat paskutinių aktyvaus gyvenimo dienų kaip politikas aktyviai reiškėsi viešojoje erdvėje, puoselėjo begalinį norą tarnauti valstybei ir tautai, nuolat domėjosi ekonominiais ir politiniais šalies reikalais.

Šiauliečiai buvusį šalies vadovą A.M.Brazauską mena su šypsenomis veiduose. Dalis apklaustųjų tikina, kad buvęs šalies vadovas – giliai įsirėžęs atmintin ne tik kaip geras prezidentas, tačiau ir kaip doras žmogus.

Paklausti, kaip vertina dabartinę Lietuvos valdžią palyginti su tuometine, dauguma šiauliečių sako, kad dairytis atgal neverta – reikia žengti pirmyn, be to ir politinė situacija šalyje jau pasikeitusi. Tiesa, panašu, jog daugelis žmonių, minit buvusį prezidentą, negaili žodžių ir jo žmonai, Kristinai Butrimienei-Brazauskienei.

Taigi, žvilgtelkime į gatvės apklausą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite