Angle down Atgal

Šalia cerkvės sulaikytas narkotikų pirkėjas (vaizdo įrašas)

Sostinės policijos pareigūnai šalia Švč. Dievo motinos užtarėjos sentikių cerkvės sulaikė vyrą, įsigijusį narkotinių medžiagų. Už areštinės grotų atsidūrė ne tik jis, bet ir dvi moterys.

Gegužės 27 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai tikrino informaciją dėl narkotinių medžiagų platinimo sostinės Naujininkų rajone. Netoli Vilniaus Švč. Dievo motinos užtarėjos sentikių cerkvės pareigūnai pastebėjo įtartiną vyrą, kuris, pamatęs juos, ant žemės numetė 2 popieriaus lankstinukus su narkotinėmis medžiagomis. Vyras atsidūrė areštinėje.

Vėliau atliktų kratų name, kuriame apsigyveno šeimos su vaikais iš taboro, rasta 2 popieriaus lankstinukai su narkotinėmis medžiagomis, apie 23 g grynojo kiekio narkotinių medžiagų, priemonės narkotinėms medžiagoms sverti bei fasuoti, 200 eurų smulkiomis kupiūromis bei monetomis, įtariama, gauti nusikalstamu būdu. Sulaikytos dvi moterys taip pat atsidūrė areštinėje.

Visi trys įtariamieji policijos pareigūnams žinomi.

Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. ir 259 str. 1 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite