Angle down Atgal

Šalčininkų ugniagesys – Lietuvos jėgos trikovės varžybų vicečempionas

Ryžtas ir užsispyrimas ne tik gaisruose, bet ir sporte padeda siekti tikslo. Šalčininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys gelbėtojas vidaus tarnybos jaunesnysis puskarininkis Edvinas Kviatkovskis jau paauglystėje žinojo, kad nori savo gyvenimą susieti su sunkiu ir pasiaukojančiu ugniagesybos darbu.

Septyniolikmetis, sverdamas vos 49 kg, buvo ryžtingas – norint tapti ugniagesiu, reikia būti fiziškai stipriu. Tai ir tapo jaunam vaikinui atspirties tašku, pirmą kartą atvedusiu jį į sporto salę.

Nuo to laiko sportas Edvinui tapo neatsiejama jo gyvenimo dalimi, verčiančia sveikiau gyventi ir tobulėti. Pastovus sporto krūvis ugniagesiui kasmet padeda gerinti savo rezultatus ir laikant fizinius normatyvus. O 2017 m. jis buvo pastebėtas ir sporto trenerių, kurie pasiūlė jam išbandyti savo jėgas trikovės varžybose. Apie tokią sporto šaką tada jis dar mažai teišmanė, tačiau žinojo, kad šis sportas ugdo ištvermę ir padeda siekti užsibrėžto tikslo. Smalsumo vedinas, jis priėmė šį iššūkį ir nusprendė visas jėgas skirti, kad pasirengtų jėgos trikovės varžyboms.

Pastangos buvo įdėtos ne veltui – dalyvaudamas šių metų lapkričio 24 d. Prienuose vykusiose WRPF Lietuvos čempionato varžybose, Edvinas užėmė antrąją vietą savo svorio kategorijoje (iki 75 kg). Vaikinas neslepia, kad džiaugiasi puikiu rezultatu, pasiektu savo pirmosiose varžybose. Tai suteikia daugiau motyvacijos tobulėti.

Kitas Edvino tikslas – įvykdyti jėgos trikovės ir mirties traukos meistro normatyvą. Turint tiek ryžto ir ištvermės, tikėtina, kad jam tikrai pavyks.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite