Angle down Atgal

Šalčininkų rajono pareigūnai nustatė, kas įsibrovė į kebabinės kioską

2020-02-21 Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl to, kad Jašiūnų miestelyje buvo įsibrauta į kebabinės kioską.

Į kioską ilgapirščiai pateko sulaužę lango metalines apsaugines žaliuzes ir lango rėmą. Pavogta nieko nebuvo, tačiau dėl apgadinimų padaryta turtinė 500 eurų žala.

Profesionalaus pareigūnų darbo dėka, įsibrovėlio tapatybė buvo nustatyta. Įvykio vietoje buvo rasti asmens rankų pirštų pėdsakai, kuriuos ištyrus paaiškėjo, kad minėtą nusikaltimą padarė septyniolikmetis, Vilkiškių kaimo gyventojas.

Policija įspėja gyventojus, kad daugiau dėmesio turėtų būti skiriama apsaugos priemonėms, nes vagišiams lengviausia patekti ten, kur nepakankamai užtikrintas saugumas. Todėl tikslinga įsirengti signalizaciją, užraktus, spynas ar net stebėjimo kameras.

Pastebima, kad vagys nesunkiai įsilaužia ir ten, kur apsauga lyg ir pasirūpinta, tačiau netinkamai: dažniausiai apsauga minimali, todėl žmonės raginami įsirengti kokybiškas spynas ir duris. Taip pat pasirūpinkite turto draudimu, kuris pagelbės sumažinti patirtą nuostolį.

Policija prašo visų gyventojų atidžiai stebėti įtartinus automobilius ar asmenis gyvenvietėse. Kilus įtarimams, prašome pranešti skubios pagalbos telefonu Nr. 112 .

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite