Angle down Atgal

Šalčininkų rajono gyventojos namuose rasta 87 litrai naminės degtinės (vaizdo įrašas)

Šalčininkų rajono gyventojos namuose policijos pareigūnai aptiko ir paėmė daugiau nei 80 l stiprių namų gamybos alkoholinių gėrimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. Už šią nusikalstamą veiką numatyti viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Birželio 9 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnai, reaguodami į gyventojų pranešimus bei siekdami mažinti nelegalią alkoholio apyvartą, apsilankė Šalčininkų sen., Ūtos k., gyventojo (gimusios 1975 m.) namuose. Policijos pareigūnų turimomis žiniomis, būtent iš šio namo buvo nelegaliai prekiaujama alkoholiu. Atvykę pareigūnai pasiūlė šeimininkei savanoriškai išduoti draudžiamus turėti apyvartoje daiktus ‒ ji pareigūnams pateikė 5 butelius su skysčiu, turinčiu, naminės degtinės kvapą. Pareigūnai spėjo, jog tai ne visas draudžiamo laikyti alkoholio kiekis. Ir jų nuojauta neapgavo ‒ vienoje iš patalpų, kuri nuo kitų buvo atitverta specialia pertvara, buvo rasta dar 43 buteliai su skysčiu, turinčiu naminės degtinės kvapą. Įvykio vietoje buvo rasta daugiau nei 80 l stiprių namų gamybos alkoholinių gėrimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. Už šią nusikalstamą veiką numatyti viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šalčininkų policija dėkinga visuomenei už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant šiuos teisės pažeidimus ir prašo gyventojų nebūti abejingiems ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos telefonu 112, www.epolicija.lt arba telefonu 8 700 60000.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite