Angle down Atgal

Šalčininkų rajono gyventojas savo paauglį sūnų „auklėjo“ kumščiais

Smurtas yra opi problema Lietuvoje, kurią vis dar sunku suvokti ir bet kokia smurto forma yra netoleruojama. Svarbu yra neužsidaryti savyje, ieškoti pagalbos. Nuo 2021 sausio 1 d. iki kovo 29 d. Šalčininkų rajono policijos komisariate dėl patirto smurto artimoje aplinkoje pradėti 36 ikiteisminiai tyrimai.

Remiantis smurto artimoje aplinkoje statistika daugiausiai yra smurtaujama savaitgalio dienomis.

2021 m. kovo 28 d. buvo ne išimtis, Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. PK buvo gautas pranešimas, dėl smurto artimoje aplinkoje. Aiškinantis įvykio aplinkybes, paaiškėjo, kad Dainavos sen., Pajuodupio k., gyventojas norėdamas ,,paauklėti’’ savo nepaklusnų, neblaivų 14-metį sūnų, smurtaudamas artimoje aplinkoje, kumščiu, sudavė jam du kartus į nosį.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl smurto artimoje aplinkoje (LR BK 140 str. 2 d.). Už šio nusikaltimo padarymą numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo dvejų iki aštuonerių metų

Jei patiriate bet kokios rūšies ar formos smurtą, arba pažįstate ką nors, kas tai patiria, nebijokite kreiptis profesionalios pagalbos į psichologą, teisininką, medicinos įstaigą, policiją. Jeigu reikia skubios pagalbos, skambinkite bendruoju pagalbos telefonu 112 ir praneškite apie smurtą šeimoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite