Angle down Atgal

Šalčininkų rajone prie keturračio vairo sulaikyta teisės vairuoti neturinti mergina

Sausio 4 – sausio 10 d. Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnyba apie galimus pažeidimus gavo 333 pranešimus. Iš ne darbo metu gautų 31 pranešimo 18 pasitvirtino.

Savaitgalį Aplinkos apsaugos departamento Imuniteto tarnybos ir Vilniaus valdybos Vilniaus rajono pareigūnai, dalyvaudami bendrame reide kartu su Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnais, sulaikė keturratį ir sniego motociklininką.

Patruliuojant Jovariškių apylinkėse, Šalčininkų r., buvo sustabdytas keturratis. Nustatyta, kad prie jo vairo sėdo jauna mergina, neturinti teisės vairuoti.

Toliau tęsiant reidą, Mištautonių km., Šalčininkų r. pastebėti trys sniego motociklininkai. Dviem asmenims pavyko pabėgti, vieną pareigūnams pavyko pagauti. Sulaikytas sniego motociklo vairuotojas A. M., kuris su savimi neturėjo vairuotojo pažymėjimo. Taip pat sulaikius pažeidėją pastebėta, kad jo sniego motociklo valstybinio numerio ženklas paslėptas. Vairuotojui surašytas ANK protokolas už vairavimą be teisių ir valstybinio numerio ženklo slėpimą.

Važiavimo keturračiais ir sniego motociklais taisykles reglamentuoja Kelių eismo taisyklės – keturračiais bei sniego motociklais galima važiuoti tais pačiais keliais, kaip ir kitoms motorinėms transporto priemonėms. Tai reiškia – draudžiama važinėti bekele ir natūralia miško paklote.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite