Angle down Atgal

Šalčininkų rajone policijai įkliuvo automobilį girta ir be teisių vairavusi devyniolikmetė

Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. PK pareigūnai 2021 m. rugsėjo 21 d. tarnybos metu gavo pranešimą, dėl per Turgelių mstl. įtartinai manevruojančio automobilio ,,VW Passat’’. Pilietiškas pranešėjas paaiškino, kad automobilis įtartinai vingiuoja kelyje ir kelia pavojų eismo saugumui. Pareigūnams žaibiškai sureagavus į pranešimą, minėtas automobilis buvo pastebėtas ir sustabdytas.

Paaiškėjo, kad transporto priemonę vairavo neblaivi, jauna Vilniaus r., Šumsko mstl. gyventoja, kuri važiavo namo, po smagaus pasisėdėjimo su draugėmis. Mergina gim. 2002 m. neturėjo teisės vairuoti transporto priemones, aiškino automobilį pasiskolinusi iš draugo. Taip pat vos 19 metų turinčiai merginai nustatytas vidutinis (2,14 prom.) neblaivumas.

Jaunos merginos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d.

Šalčininkų policija dėkinga visuomenei už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant šiuos teisės pažeidimus ir prašo gyventojų nebūti abejingiems ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos telefonu 112, www.epolicija.lt arba telefonu 8 700 60000.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite