Angle down Atgal

Šalčininkų policija drausmino eismo taisykles pažeidinėjančius vairuotojus

Šalčininkų r. PK pareigūnai 2019 m. rugpjūčio 29, rugsėjo 4, 7 d. vykdė sustiprintas policines priemones, kurių metu aktyviai reagavo į vairuotojų daromus KET pažeidimus, susijusius su nustatyto greičio viršijimu, vairuotojų pareigų pėstiesiems vykdymo, saugos diržų naudojimo ir kt.

2019 m. rugpjūčio 29 d. nustatyti pažeidimai:

Jašiūnų mstl. - 2 pažeidimai, kuomet vairuotojai viršijo leistiną greitį daugiau nei 20 km/h, bet ne daugiau kaip 30 km/h (už tai numatyta bauda nuo 30 iki 90 eurų), 3 pažeidimai, kuomet vairuotojai viršijo leistiną greitį daugiau nei 30 km/h, bet ne daugiau kaip 40 km/h (už tai numatyta bauda nuo 120 iki 170 eurų). Dar vienas pažeidėjas viršijo leistiną greitį daugiau kaip 50 km/h. Už šį teisės pažeidimą ne tik paskirta numatyta bauda nuo 170 iki 230 eurų, bet ir atimta teisė vairuoti transporto priemones 1 mėnesiui.

Čiužiakampio k. - nustatytas 1 pažeidimas, kuomet vairuotojas viršijo leistiną greitį daugiau kaip 30 km/h, bet ne daugiau kaip 40 km/h (už tai numatyta bauda nuo 120 iki 170 eurų).

2019 m. rugsėjo 4 d. tęsiant policines priemones ir vykdant vairuotojų kontrolę prie pėsčiųjų perėjų, ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kaip tai yra nustatyta KET, ,,Artėdamas prie nereguliuojamos pėsčiųjų perėjos, vairuotojas privalo sulėtinti greitį arba sustoti prieš kelio ženklą „Pėsčiųjų perėja“, kad praleistų į bet kurią jo važiavimo krypties eismo juostą, o keliuose su viena eismo juosta perėjoje įžengusį, žengiantį, arba prieš pat eismo juostą stovintį ir laukiantį galimybės įžengti pėsčiąjį. Tamsiu paros metu, esant blogam matomumui, vairuotojai privalo įsitikinti, kad pėsčiųjų perėjoje nėra pėsčiųjų, kuriuos turėtų praleisti“, Šalčininkų m. buvo nustatyti:
4 pažeidimai, kuomet vairuotojai nesustojo prieš pėsčiųjų perėjas, pastariesiems paskirta bauda nuo 60 iki 90 eurų.

3 pažeidimai, kuomet vairuotojai naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis. Pažeidėjams taip pat paskirtos baudos nuo 60 iki 90 eurų.
4 vairuotojai buvo patraukti administracinėn atsakomybėn dėl to, kad važiavo neužsisegus saugos diržų, kaip tai numatyta taisyklėse. Pažeidėjams paskirtos baudos nuo 30 iki 50 eurų.

2019 m. rugsėjo 7 d. Jašiūnų mstl., D. Baušių k., Šalčininkėlių k., buvo nustatyti 3 pažeidimai, kuomet vairuotojai viršijo leistiną daugiau kaip 50 km/h. Dviem iš jų pakirta bauda nuo 450 iki 550 bei atimta teisė vairuoti transporto priemones 1 mėnesiui, o trečiam vairuotojui, neturėjusiam 2 metų vairavimo stažo, viršijus nustatytą leistiną greitį daugiau kaip 50 km/h, ne tik paskirta bauda, bet it atimta teisė vairuoti transporto priemones 1 metams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite