Angle down Atgal

Šakių rajone sugadintas LVŽS plakatas su G. Surplio ir S. Skvernelio portretais

 Šakių rajone Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkiminis plakatas su kandidatų į Seimą Giedriaus Surplio ir dabartinio premjero Sauliaus Skvernelio portretais buvo apipurkštas dažais.

Apie įvykį feisbuke trečiadienį pranešė pats G. Surplys. Jo publikuotoje nuotraukoje matosi ant plakato juodais dažais užrašytas užrašas „vagys“.

„Liūdna... Šįryt Šakių rajono gyventojai pamatys tokį vaizdelį... Kai vienas labai aukštas savivaldybės pareigūnas pirštu bando nukrapštyti reklaminį lipduką nuo mano automobilio, galiu nutylėti. Tačiau kai įvyksta toks vandalizmo aktas, manau, kad rinkėjai turėtų apie tai žinoti. Mieli hateriai, užuot pylę purvą socialiniuose tinkluose ar ant stendų, ateikite į debatus. Jų per šiuos rinkimus tikrai bus apstu. Pasakykite, kas ir kodėl yra „vagys“, padiskutuokime, kas ir kodėl Jums nepatinka“, – rašo G. Surplys.

„Jeigu galvojate, kad nuplėšę lipduką ar plakatą padėsite savo kandidatui laimėti, tai galite padaryti sau meškos paslaugą. Nes kažin ką Jūsų kandidatas su tokiomis „paniatkėmis“ veiks Seime... Laikykitės ten... Mano komanda visada bando laimėti tik argumentais ir skleisdami gerą nuotaiką, o ne patyčias ir neapykantą“, – pridūrė G. Surplys.

Kaip Eltą trečiadienio rytą informavo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas spaudai Renatas Siaurusaitis, policija skundo dėl plakato sugadinimo dar nėra gavusi.

Savo ruožtu G. Surplys teigė, kad bus vertinama, ar užrašą ant plakato galima nuvalyti. Vis dėlto, pasak jo, į policiją dėl įvykio tikriausiai nebus kreipiamasi.

„Iš pradžių patikrinsime, ar ta terlionė nusivalo. Jeigu nusivalo, tiek ir tos bėdos. Na, o jeigu nenusivalo, galvosime, ką daryti. Nes turtas tikrai nepigus. Tačiau nemanau, kad apkrausime policiją darbu. Ji ir taip turi, ką veikti. Gali būti, kad paliksime stendą tokį, koks yra. Tebus kaip paminklas Lietuvos politinei kultūrai“, – Eltai sakė G. Surplys.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite