Angle down Atgal

Šakiai - be šešėlio

Gegužės 16 d. 9 val. kviečiame į diskusiją ŠAKIAI - BE „ŠEŠĖLIO“, kurios metu bus diskutuojama apie šešėlinę ekonomiką regione ir būdus jai įveikti. Renginys vyks rajono savivaldybės posėdžių salėje.

Tradicinė kasmetinė pilietinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ šiemet vėl kviečia miestų ir miestelių gyventojus atkreipti dėmesį į šešėlinės ekonomikos daromą žalą mūsų valstybei ir asmeniškai kiekvienam jos gyventojui. Šia akcija norime priminti, kad šešėlyje nusėdantys pinigai – nuslėpti ir nesumokėti mokesčiai į valstybės biudžetą – tai mūsų valstybės piliečiams nesuteiktos kokybiškesnės viešosios paslaugos, neišplėtota infrastruktūra ir mažesnė socialinė piliečių gerovė.

Vien 2016 metais Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) kontrolės ir stebėsenos metu nustatė 190 mln. eurų nesumokėtų mokesčių. O „Sodros“ duomenimis Lietuvoje buvo daugiau nei 140 tūkstančių gyventojų, kurie per metus nesukaupė 12 mėnesių darbo stažo ir tai neigiamai paveiks jų senatvės pensijos dydį.

 Kviečiame verslo, viešojo sektoriaus, švietimo įstaigų bei nevyriausybinių organizacijų atstovus į diskusiją „Šakiai be „Šešėlio“. Jos metu susipažinsime su šešėlinės ekonomikos situacija mūsų regione. Taip pat Ieškosime atsakymų, kaip valstybės įstaigos galėtų efektyviau bendradarbiauti su vietos valdžia, verslo ir gyventojų bendruomene siekiant pokyčių šioje srityje.

Diskusijoje dalyvauja:    

Rajono savivaldybės valdžios, „Sodros“  atstovai, prisidedantys partneriai - skaidraus verslo iniciatyvos Baltoji banga atstovas.

Laukiame Jūsų!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite